Xiaomi Bluetooth kulaklığın sağ tarafında sorun

Murat D

Decapat
Bugün aldığım Xiaomi kulaklık geldi. İlk bağlamaya çalıştığımda Bluetooth'a sağ diye gözüküyor ancak sağ taraftan değil soldan ses geliyor. Sıfırlamaya çalıştım ancak ikisine aynı anda basıp beklediğimde kırmızı beyaz ışık yanmıyor uzun bir süre sadece ikisinde de beyaz ışık yanıyor.

Aldığınız yerin linkini atabiir misiniz? Bu arada orijinalliğini kontrol ettiniz mi?

Kulaklığın silikon kısmını çıkardığımda bir seri numarası var orijinal diye düşünüyorum
Tam modeli nedir?
Nereden aldınız?
Bozuk olmadığına emin misiniz?

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-...ulaklik-p-HBV00000K41EM?magaza=Birkan+Ticaret ürün bu Hepsiburada'dan aldım bozuk olup olmadığı bilmiyorum ürünü bugün aldım ve sol tarafı sorunsuz çalışıyor

• Attığım videodaki adımlara bir bakın. %90 uyuyorsa orijinaldir. Neden mi %90 çünkü video eski ve orijinal kutular değiştirmiş olabilirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• Eğer orijinal çıkar veya çıkmaz ise aşağıda attığım videodaki resetleme işlemi yapın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

• Attığım videodaki adımlara bir bakın. %90 uyuyorsa orijinaldir. Neden mi %90 çünkü video eski ve orijinal kutular değiştirmiş olabilirler.

• Eğer orijinal çıkar veya çıkmaz ise aşağıda attığım videodaki resetleme işlemi yapın.

Sorun da resetleme işleminde. İlk başta kutudan çıkarıp kapatın diyor kapatıyorum sonra ise ikisine aynı anda basıp kırmızı beyaz ışık yanana kadar basılı tutun diyor basılı tutuyorum beyaz ışık yanıp sönüyor ancak asla eşleşme olmuyor. Bir de basılı tutarken kulağıma götürdüm her ikisinden de belli bir süre de ses geliyor

Kutu da belli bir süre bıraktığımda ikisi de kırmızı yanıyor ama bir süre sonra sol sönüyor sadece sağ tarafın ışığı yanmaya devam ediyor sol tarafın şarjı yüz bağlandığı için bakabiliyorum. Acaba sağ tarafta bir şarj problemi olabilir mi?
Her adımı doğru yaptığınızdan emin misiniz? İlk baştaki telefondan bağlantı kesme gibi adımlar önemli adımlardır. Eğer yine olmazsa başka bir telefonda deneyin.

Evet dikkatlice her adımı yaptım ve başka bir telefondan da denedim aynı sonuç

Size geldikten sonra kaç saat şarj oldular? Belki çalışmayan tarafın şarjı yok denecek azdır. 2-3 saat şarj edin ve resetleme işlemini tekrar yapın. Eğer yine olmaz ise bence iade/değişim yapın. iade/değişim yaparsanız da tercihim Haylou T15 almanız.

Geri
Yukarı