Xiaomi Bluetooth sol kulaklık çalışmıyor

Seru

Hectopat
Kulaklığı aldım ve gayet güzel sorunsuz bir sekilde çalışıyordu ancak müzik dinlerken yere duştu ve bir daha çalışmadı bu konu hakkında bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Mekanik bir hasar vardır yüksek ihtimalle ancak yine de bir restlemeyi dene yazılımsal tek kulak çalışmaması restleyince düzeliyordu.

Mekanik bir hasar vardır yüksek ihtimalle ancak yine de bir restlemeyi dene yazılımsal tek kulak çalışmaması restleyince düzeliyordu.

Nasıl resetlicem.
Mekanik bir hasar vardır yüksek ihtimalle ancak yine de bir restlemeyi dene yazılımsal tek kulak.
Mekanik bir hasar vardır yüksek ihtimalle ancak.

Çalışmaması restleyince düzeliyordu.

Sol kulaktıktan ışık gelmediği için solu resetliyemedim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhabalar bende de mi true wireless earphones 2 basic kulaklık kullanıyorum. Yaklaşık 5 ay oldu alalı. Sol kulaklıktaki ses arada kesiliyordu sonra tekrar devam ediyordu. Son bir haftadır da hiç ses alamıyorum. Tüm yolladı denedim fayda etmedi. Açılış sesi ve tuş sesi geliyor ama müzik sesi ve aramada ses gelmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Geri
Yukarı