Xiaomi Earbuds Basic Bluetooth 5.0 TWS sağ taraftan ses gelmiyor

2-3 ay önce bir Migros mağazasından "Xiaomi Earbuds Basic Bluetooth 5.0 tws" aldım. Ancak son zamalarda kulaklıkta birden ses kesilmesi ve hatta sağ kulaklıktan ses gelmeme gibi problemler ortaya çıktı. Bu problemi nasıl çözebilirim?

Aşağıdaki videoda sıfırlama işlemi anlatılıyor. Sıfırladıktan sonra kutuya koyun ve aynı anda çıkartın. Birbirlerini tekrar eşleyecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aşağıdaki videoda sıfırlama işlemi anlatılıyor. Sıfırladıktan sonra kutuya koyun ve aynı anda çıkartın. Birbirlerini tekrar eşleyecektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu birkaçkez denedim ancaak işe yaramadı ama yazdığın cevap için TŞK

2-3 ay önce bir Migros mağazasından "Xiaomi Earbuds Basic Bluetooth 5.0 TWS" aldım. Ancak son zamalarda kulaklıkta birden ses kesilmesi ve hatta sağ kulaklıktan ses gelmeme gibi problemler ortaya çıktı. Bu problemi nasıl çözebilirim?

Aynı sıkıntı şu an bende de var sağ kulaklıktan ses gelmiyor bütün her şeyi denedim sıfırladım falan işe yaramadı sağ kulaklıktaki ışık sol kulaklığa göre daha parlak yanıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı