Xiaomi Earbuds faturasız olması önemli mi?

hakan12xd

Hectopat
Selamun aleyküm ben 3 4 gün önce Xiaomi Earbuds kulaklık aldım, alırken abla TC'mi, telefon numaramı, e-postamı istedi. Hepsini verdim, faturan e-posta adresine gelecek dedi. Gelmedi. Galiba not ederken yanlış girdi, bilmiyorum ama faturasız bu ürünü iade falan edebilir miyim? Önemli mi bu? Bir aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamun aleyküm ben 3 4 gün önce Xiaomi Earbuds kulaklık aldım, alırken abla TC'mi, telefon numaramı, e-postamı istedi. Hepsini verdim, faturan e-posta adresine gelecek dedi. Gelmedi. Galiba not ederken yanlış girdi, bilmiyorum ama faturasız bu ürünü iade falan edebilir miyim? Önemli mi bu? Bir aydınlatırsanız sevinirim.
En kötü ihtimalle kimlik fotokopisi al satın aldğın kişiden. İmza attır. Seri numarası falan varsa şu şu seri numaralı kulaklığı şu kişiden aldım diye. Çalıntı falan çıkarsa başın derde girer.

Bazen spam kutusuna düşüyor oralarıda karıştır ayrıca fatura gelmezse adamı hep meşgul et full yaz fatura alana kadar :D

En kötü ihtimalle kimlik fotokopisi al satın aldğın kişiden. İmza attır. Seri numarası falan varsa şu şu seri numaralı kulaklığı şu kişiden aldım diye. Çalıntı falan çıkarsa başın derde girer.

Minin mağazasından aldığım için sanmam ama kimlik fotokopisi derken tam orayı anlamadım ama şunu söyleyebilir miyim tcmi falan aldı zaten satın aldığımı dair kanıt bu olmazmı acaba

Bazen spam kutusuna düşüyor oraları da karıştır ayrıca fatura gelmezse adamı hep meşgul et Full yaz fatura alana kadar :D

Minin kendi Mağazasından aldım ama 😀

Geri
Yukarı