Xiaomi hata raporlama özelliği nasıl kapatılır?

flopgus

Centipat
Yanlışlıkla gidip (telefon hakkında>tüm özellikler>işlemci) yerine birkaç kez basıp çıkan yere izin verdim, sonra hata raporlama diye bir bildirim yüklendi. MIUI foruma sorduğumda hata raporlama uygulamasından izinleri kaldırın dediler ama bende öyle bir uygulama yok. Hata raporlama özelliğini nasıl kapatırım ya da hata raporlama uygulamasını nerede bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlışlıkla gidip (telefon hakkında>tüm özellikler>işlemci) yerine birkaç kez basıp çıkan yere izin verdim, sonra hata raporlama diye bir bildirim yüklendi. MIUI foruma sorduğumda hata raporlama uygulamasından izinleri kaldırın dediler ama bende öyle bir uygulama yok. Hata raporlama özelliğini nasıl kapatırım ya da hata raporlama uygulamasını nerede bulabilirim?

Atılan bildirimin ayarlarına girip bildirimlerini kapatmayı dener misin?
Örnek veriyorum hata raporlamadan bildirim gelince o bildirim üzerinden ayarlarına girin bildirimi kapatın.

Atılan bildirimin ayarlarına girip bildirimlerini kapatmayı dener misin?
Örnek veriyorum hata raporlamadan bildirim gelince o bildirim üzerinden ayarlarına girin bildirimi kapatın.
denedim ama geri bildirimden geliyor bildirim

1. İlk olarak, telefon ayarlarınıza gidin.

2. "Uygulamalar" veya "Uygulama Yöneticisi" seçeneğine tıklayın.

3. Uygulama yöneticisinde "Hata raporlama" seçeneğini bulun ve tıklayın.

4. "İzinler" seçeneğine tıklayın.

5. Burada izin verilen özellikleri göreceksiniz. "Mikrofon" ve "Konum" izinlerini göreceksiniz. İzinleri kapatmak için bu seçeneklerden birini tıklayın.

6. Sonra izni kapatmak için kaydet veya onayla düğmesine tıklayın.

Bu adımları uyguladığınızda hata raporlama özelliğinin sizin verilerinizi toplaması engellenmiş olacaktır.

Diye yanıt verdiler bana ama hata raporlama uygulaması diye birşey yok.

Screenshot_2023-03-25-16-29-33-666_com.miui.bugreport.jpg

Buna izin vermiştim önceden ama tekrar denediğimde yeniden istedi acaba kalıcı bir izin istemiyor mu hiç.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı