Xiaomi Hylou Gt1 Alınır Mı?

Ben zaten günü kurtaracağına inanıyorum. Peki bildiğiniz ucuz güvenilir bir satıcı var mı? Attığım yere herkes güvenilir orijinal ürün yolluyor diye yorumlar gördüm ancak çok internetten ürün alamadığımdan dolayı tedirginim
Kendim Trendyol'dan aldım fakat o satıcıda stok kalmamış. En ucuz burda buldum.

Bunun markası Xiaomi mi😎
evet xiaomi nin alt markası
bende gt1 pro var ve sana söyleyeceğim şey şu aynı zamandada 2.nesil airpods kullanıyorum gt1 pro nun bataryası airpodsa 2 kat fark atıyor diyebilirim ses konusunda birbiriyle eşdeğer denilebilir ergonomi rahatlık konusunda airpods daha iyi çünkü küçük ve kulağa tam oturduğunu hissettiriyor haylou düşücekmiş gibi oluyor ama düşmüyor ben bisiklet sürücüsüyüm yeri geliyor merdiven iniyor drop atıyorum şuana kadar hiç düşmedi diyebilirim ikisi arasında seçim yapacak olsam param olsa havası için airpods ama hem android kullandığım hemde çok bütçem olmadığı için gt1 proyu almıştım sonradan airpods geldi
KZ ZS6 var (50 dolara [130TL] almıştım bluetooth kablosu ve gümüş yükseltme kablosu ile) onlara 10 basar deneyip kıyasladım.
peki sen öyle avutabilirsin kendini

Yakın zamanda bir tane aldım. Normalde Xiaomi Mi Hybrid Pro 2 HD kablolu kulaklık kullanıyordum. Hayatımda kullandığım ilk kablosuz kulaklık. Her kablosuzda durum böyle mi yoksa buna özel mi bilemiyorum, yaşadıklarımı anlatayım. İlk başlarda kablolu kulaklığı bırakıp tamamen buna döndüm. Sesi kabloluya kıyasla daha kötüydü diyebilirim. Bu dinlenmez bir sesi olduğu anlamına gelmiyor. Sporda vs aşırı rahat oluyor. Koşarken sizinle ritim tutan bir kablonun olmayışı çok iyi. Neyse gelelim kulaklığa. Bazen ses tam gelmesi gerektiği gibi gelmiyor, kulaklığı taktığınız açıya çok bağlı bir durum. Dokunmatikler çok çok iyi çalışmıyor, bazen tam noktasını bulmanız gerekiyor. Dediğim gibi kulaklığı farklı açılarda takabildiğinizden dokunmatik yüzeyi de buna bağlı yer değiştiriyor. Bağlantı ise bence vasat. Kulaklığın biri ses kaynağına diğeri ise diğer kulaklığa bağlanıyor. Burda birçok kez bu bağlantılardan birinde problem yaşadım. biri telefona bağlanıyor ama ikisi birbiri arasında bağlanamıyor, birinden ses geliyor vs. tabii ki en kötü kulaklık ayarlarını sıfırlayınca düzeliyor fakat şu kısa zamandaki tecrübemde bile 4-5 kere bu durumda kaldım. Metrobüste vs giderken hadi bir müzik dinleyeyim dediğinizde bu şeyleri ayarlamanızın gerekmesi biraz can sıkıcı. Pili bence tatmin edici, hiç 3-4 saat aralıksız kullanmaya çalışmadım, zaten çıkardığınızda da kutusuna koyduğunuzda şarj olduğundan bu açıdan bir problem yaşamadım. Son olarak bazen kapatıp şarj kutusuna koyduğunuzda biri açılıyor kulaklıkların, bir süre sonra kendini kapatıyor mu bilemiyorum. Şuan ise kabloluya geri dönmüş bulunmaktayım, spor harici kablosuz kullanmıyorum :) Farklı bir kablosuz kulaklık kullanmadığımdan karşılaştırma yapamıyorum maalesef.

edit: hepsiburadadan almıştım. şuan beyazı 130, siyahı 140 tl

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı