Xiaomi kablosuz kulaklığın sesi az geliyor

The Crith

Hectopat
Xiaomi Redmi Airdots Basic 2 TWS Bluetooth kulaklığım var. İlk başlarda ses gayet iyi geliyordu sonradan azaldı ses. Şarjı düşüktür deyip fulleyip yine denedim yine aynı. Ses kısma açma yeri de göremedim kulaklıkta. Garantiye göndereyim mi yoksa bir çözüm yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığın, ana cihazınızdan başka bir cihaza bağladınız mı? Bazı Bluetooth kulaklıklarda böyle durumlar yaşanmakta. Kulaklıklarımdan bir tanesi olan Bluedio TN2'yi müzik çalarımda da kullanmaktayım. Telefona bağladığımda sesin normale göre çok fazla olduğunu fark ettim. Çözüm olarak, ürünü müzik çalar tekrar bağlayıp sesi kıstım. Sonra normal cihazıma bağladığımda bir sorun yaşamadım.
Ve maalesef, o kulaklıkta çalan parçayı durdurup devam ettirme, sesli asistanı aktif etme ve düşük gecikme modu dışında hiçbir şey yok...

Kulaklığın, ana cihazınızdan başka bir cihaza bağladınız mı? Bazı Bluetooth kulaklıklarda böyle durumlar yaşanmakta. Kulaklıklarımdan bir tanesi olan bluedio TN2'yi müzik çalarımda da kullanmaktayım. Telefona bağladığımda sesin normale göre çok fazla olduğunu fark ettim. Çözüm olarak, ürünü müzik çalar tekrar bağlayıp sesi kıstım. Sonra normal cihazıma bağladığımda bir sorun yaşamadım.
Ve maalesef, o kulaklıkta çalan parçayı durdurup devam ettirme, sesli asistanı aktif etme ve düşük gecikme modu dışında hiçbir şey yok...

Hiç başka cihaza bağlamadım hatırladığım kadarıyla. Aslında başka cihaza bağlayıp bir de orada bakayım ses nasıl geliyor.

Geri
Yukarı