Xiaomi M365 (Pro ekranına yükseltilmiş) için harici Firmware tavsiyesi

mardasancar

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar,

2020 yılının Mart ayında satın olmuş ve memnuniyetle kullanmış olduğum Xiaomi'nin M365 Klasik modelindeki elektrikli scooterıma ekran yükseltmesi yapmak istedim. (Elimdeki model klasik olduğu için üzerinde hız göstergesi bulunmuyordu, yalnızca dört tane nokta vardı.) Bunun üzerine internetten en çok satan ve puanı yüksek olan (tahminimce muadil) bir Pro ekranı siparişi verdim. Henüz gelmedi, ancak internette çoğu kullanıcı ekranı taktıktan sonra harici bir firmware veya yazılım yükleyerek/yükleterek hızı ve menzili artırıyormuş.

Sizin bu konuda bir öneriniz var mı acaba? Hız ve tork artıracak; pil ömrünü ve cihaz sağlığına da olabildiğince etkilemeyecek bir yazılımınız (firmware) veya hazır yazılım varsa burada paylaşabilir misiniz?

Model Bilgileri
Temel Model: Xiaomi Mijia M365
Ekran ile Birlikte Yükseltilince Sayılan Model: Xiaomi Mijia M365 Pro

Config atarak yapılabiliyor ama ben şahsen bunu hiç önermiyorum. O 25 km/h sınırı keyfi koyulmamış. Daha yüksek hızlarda çalıştırmak motoruna zarar verebilir. Garanti dışı da kalacaktır muhtemelen. Yapacaksanız bunu göze alarak yapın.

Config atarak yapılabiliyor ama ben şahsen bunu hiç önermiyorum. O 25 km/h sınırı keyfi koyulmamış. Daha yüksek hızlarda çalıştırmak motoruna zarar verebilir. Garanti dışı da kalacaktır muhtemelen. Yapacaksanız bunu göze alarak yapın.
Teşekkürler hocam. Düşününce bana da tehlikeli geldi. 27 km/s da bizim için yeter, risk almaktansa.

Yeni konular

Geri
Yukarı