Xiaomi Mi 10T Pro 256 GB nasıldır?

Redmi Note 10 Pro ile arada kaldım hangisini önerirsiniz?
İkisi çok ayrı segmentin ürünleri. Mi 10T Pro tepe model bir telefon iken Redmi Note 10 Pro orta segment bir telefon. Bütçenizi çok zorlamak istemiyorsanız Mi 10T'ye bakabilirsiniz. O da amiral gemisi telefonlarda kullanılan Snapdragon 865 işlemciyi kullanıyor ve sunduğu özelliklerin benzerini aynı fiyat da başka bir telefon genellikle sunamıyor.

Kamera olarak Samsung Galaxy M51'den bile geride. Yazılım anlamında berbat, sırf oyun odaklı kullanacaksanız tercih edilebilir. Bana soracak olursanız Samsung Galaxy S20 FE'nin Snapdragon modelini bekleyin, bekleyemem derseniz Samsung Galaxy S20 alabilirsiniz.

Bence bu kadar para verip de yazılım sorunlu Xiaomi ürünleri almayın Samsung veya Apple tercih etmenizi öneririm 1000 lira daha ekleyebilirseniz 11 ekleyemezseniz XR alın ya da Samsung düşünün derim.

Kamera olarak Samsung Galaxy M51'den bile geride. Yazılım anlamında berbat, sırf oyun odaklı kullanacaksanız tercih edilebilir. Bana soracak olursanız Samsung Galaxy S20 FE'nin Snapdragon modelini bekleyin, bekleyemem derseniz Samsung Galaxy S20 alabilirsiniz.

Hocam merhaba. XR ile S20 arasında kalmıştım. S20FE de ısınma ve sarj hızlı yeme durumu varmış işlemciden dolayı. Bu olayın aynısı S20 için de geçerli mi? Yani normal kullanımda sarj olarak hızlı biter mi? Ya da ısınma olayı olur mu? Normal bir kullanıcıyım. Video dizi sosyal medya kullanırım genellikle.

Hocam merhaba. XR ile S20 arasında kalmıştım. S20FE de ısınma ve sarj hızlı yeme durumu varmış işlemciden dolayı. Bu olayın aynısı S20 için de geçerli mi? Yani normal kullanımda sarj olarak hızlı biter mi? Ya da ısınma olayı olur mu? Normal bir kullanıcıyım. Video dizi sosyal medya kullanırım genellikle.

Hocam S20FE de o sorunlar düzeltildi diye biliyorum.

Geri
Yukarı