Xiaomi Mi 10T Pro alınır mı?

Mi 10T alınır mı ?

• Oy verenlerin toplamı
    17
@Rogfan123 Lütfen yazım kurallarına dikkat et, mecburen ceza veriyorum kusura bakma. Bir sürü yazım kurallarından cezan var. Ben de istemiyorum kimseye ceza vermek, bu forumun kuralları var, herkes için geçerli, rica ediyorum dikkat edelim yazım kurallarına.

S21 8000 TL nasıl alacak ki? Yoksa elbette bütçesi varsa S21 daha iyi bir tercih olur.
Cihaz çok kalın mı?
Evet kalın bir cihaz maalesef.

@Rogfan123 lütfen yazım kurallarına dikkat et, mecburen ceza veriyorum kusura bakma. Bir sürü yazım kurallarından cezan var. Ben de istemiyorum kimseye ceza vermek, bu forumun kuralları var, herkes için geçerli, rica ediyorum dikkat edelim yazım kurallarına.

S21 8000 TL nasıl alacak ki? Yoksa elbette bütçesi varsa S21 daha iyi bir tercih olur.

Sizce bu fiyata mi 10t Pro alınır mı?
2 kişi alınmaz demişte.

@Shenzhenn Fiyatına göre kamerası kötü zaten, bu fiyata kamera olarak elbette çok daha iyi cihazlar var. Kamera sensörü kötü değil ancak kamera sensörü tek başına yeterli değil. Samsung'un kamera yazılımı Xiaomi'den çok üstün. M51 bu cihazdan arka kamera olarak daha iyi biliyorum. Arkadaşın amacı oyun olduğu için, kamerası ona yetecektir.

@Shenzhenn fiyatına göre kamerası kötü zaten, bu fiyata kamera olarak elbette çok daha iyi cihazlar var. Kamera sensörü kötü değil ancak kamera sensörü tek başına yeterli değil. Samsung'un kamera yazılımı Xiaomi'den çok üstün. M51 bu cihazdan arka kamera olarak daha iyi biliyorum. Arkadaşın amacı oyun olduğu için, kamerası ona yetecektir.

Aynen zaten ben profesyonel kamera istemiyorum normal kamera işte 🤣👌
Galiba bu fiyat segmentinde alınır.

10T Pro'nun tek artısı kamera. Ben iyi diye biliyorum ama arkadaş kötü demiş. Test vs. izlemedim doğrudur belki de.
Ben 10T kullanıyorum. Açıkcası önermem. Yurtiçi cihaz alacaksan değmez. Üstüne 2000 daha koy iphone 11 al. Şimdi 2000 az mı diyeceksin, ama şu anda iPhone 6 kullanan arkadaşım var. Aldığın telefon zorlarsan seni 5-6 sene götürecek. Android'de malesef böyle olmuyor.
10T kullanıcısı olarak yurtiçi önermiyorum ama yurtdışı alıyorsan olabilir. Çünkü ucuz telefon, SD 730 parasına 865 cihaz alıyorsun.

Not: 10T ve 10T Pro'nun tek farkı kamera. Sanırım Pro'nun kamera çıkıntısı çok az daha büyük ama aynı kılıf ve kırılmaz camları kullanabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı