Çözüldü Xiaomi Mi 11 Lite 12.05 güncellemesi sonrası parmak izi çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Froster_xx

Hectopat
Daha fazla  
MIUI 12.05 yeni güncelleme gelmişti yaptım. 2 gün sonra fark ettim ki parmak izim çalışmıyor telefon düşmedi herhangi bir hasar almadı nasıl geri gelecek?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-10-26-20-28-57-150_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-10-26-20-28-57-150_com.android.settings.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 119
  • Screenshot_2021-10-26-20-30-33-536_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-10-26-20-30-33-536_com.android.updater.jpg
    15,8 KB · Görüntüleme: 120
Telefon'un içinde çok dolu fotoğraf vesaire var uygulamalar vesaire. Formatı en son çare olarak görüyorum başka yolu yok mu? Bu arada şimdi ayarlarda parmak izide gözükmüyor acaba Xiaomi güncelleme ile kaldırdı mi?
Çıkan en son sürümü kullanıyorsunuz. Bende bu sürümdeyim fakat bmyle bir sorun yok. Biraz araştırıp bilgi vereceğim.

Büyük ihtimal cihazın persist i gitti. Bunun da tek yolu rom atmak.
Çok teşekkür ederim telefon daha 1 aylık. Acaba şehrimdeki Xiaomi mağazasına gidip yardım mi alsam.
Evet. En mantıklısı o olacaktır. Hem garantisi bozulmaz hemde güvenilir bir şekilde hallolur. Ama verileri yedekleyin servise vermeden önce.

Evet. En mantıklısı o olacaktır. Hem garantisi bozulmaz hem de güvenilir bir şekilde hallolur. Ama verileri yedekleyin servise vermeden önce.

@Froster_xx hocam durun bir saniye. Yüz tanıma ekli olduğu için görünmüyor. Yüz tanımayı kaldırıp deneyin.

Deniyorum.
Evet. En mantıklısı o olacaktır. Hem garantisi bozulmaz hem de güvenilir bir şekilde hallolur. Ama verileri yedekleyin servise vermeden önce.

@Froster_xx hocam durun bir saniye. Yüz tanıma ekli olduğu için görünmüyor. Yüz tanımayı kaldırıp deneyin.

Hala yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı