Xiaomi Mi 11 Lite'den iPhone 11'e geçilir mi?

Ramazan5215

Decapat
Daha fazla  
Telefonu değiştirmeye karar verdim. Elimde şu anda mi 11 Lite var. Yaklaşık olarak 5000 TL'ye satacağım ve 9000 TL'ye 1 sene garantili iPhone 11 alacağım. Sizce bu telefondan iPhone 11'e geçmem mantıklı mı yoksa mi 11 Lite daha iyi bir telefon mu? Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonu değiştirmeye karar verdim. Elimde şu anda mi 11 Lite var. Yaklaşık olarak 5000 TL'ye satacağım ve 9000 TL'ye 1 sene garantili iPhone 11 alacağım. Sizce bu telefondan iPhone 11'e geçmem mantıklı mı yoksa mi 11 Lite daha iyi bir telefon mu? Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Mi 11 Lite'da fena telefon değil bildiğim kadarıyla ama eğer iPhone 11'e geçerseniz hem daha mantıklı bir karar vermiş olursunuz hem de daha uzun ömürlü olacağı için daha en az 4-5 sene çok rahat hiç kasmadan başka bir telefona geçmeden iPhone 11'i kullanmış olursunuz ondan dolayı bence iPhone 11'e geçin derim

iPhone satarken de para bırakan bir ürün. Şahsen telefonda donma yoksa az çok idare ediyorsa telefon pert olmadan pek değiştiren biri değilim. Niyetin varsa iyi bir karar bence.

Tamam teşekkürler iPhone 11 alıyorum o halde herkese teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Faydası dokunabilir. Bırakmak istedim.

Geri
Yukarı