Xiaomi Mi 360° Ev Güvenlik Kamerası İncelemesi

Technopat'ta önceki günlerde sorduğum güvenlik kamerası tavsiyesi için çoğunluk bana Xiaomi'nin güvenlik kamerasını tavsiye etti. Satın aldım, ve inceledim. Gayet fiyat-performans ürünü. Makul fiyata 1080p video, kızılötesi ve WCG (wide color gamut) özellikleri, microSD ve NAS kayıt seçenekleri, uzaktan izleme imkanı (internet farklı olsa bile), 360 dönebilmesi şahane.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güvenlik kamerası alacak olanlar için bu kamerayı tavsiye ederim.

Evde olmadığım zamanlarda kedilerimin neler yaptığına bakmak için almayı üşündüğüm bir üründü. Yakın zamanda ben de alacağım. İnceleme için ellerinize sağlık.
Teşekkür ederim :) Kamerada hareket algılama özelliği var, uygulamadan baktığınızda timeline veriyor ve timeline üzerinde sarı çizgiler "hareket algılandı" anlamına geliyor. Bunu dükkana koymuştuk, dükkanda olmadığımız zamanlarda kapıya gelen müşterileri bu sayede görebiliyoruz.

Teşekkür ederim :) Kamerada hareket algılama özelliği var, uygulamadan baktığınızda timeline veriyor ve timeline üzerinde sarı çizgiler "hareket algılandı" anlamına geliyor. Bunu dükkana koymuştuk, dükkanda olmadığımız zamanlarda kapıya gelen müşterileri bu sayede görebiliyoruz.
Güzel özellik ama ev de kediler sürekli hareket halinde olacağı için sürekli bildirim alırım. 🤣

Geri
Yukarı