Xiaomi Mi 8 Alınır mı?

Ozsoyahmet47

Kilopat
Xiaomi Mi 8 almayı düşünüyorum 3.279,90 TL'ye alınır mi yoksa fiyatı dahada düşer mi?
birde Xiaomi Mi Mix 3 beklemeye değer mi tahmini fiyatı ne olur

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun süre Honor Play, Pocophone F1 ve Mi 8 arasında gidip geldim, fiyatının daha da düşeceğine inanıyor olsam da çok sıktı bekleyiş ve araştırma, mavisini istiyor olduğum halde 2600 TL ye siyah Pocophone F1 aldım bugün.

Bütçem var 12 olmadan karar vericem büyük bir ihtimal alırım ama birde kulaklık almam gerekecek en fazla 150 tl ye bluetooth kulaklık önerir misiniz ?
Telefonuda kulaklığıda aldım ama fiyatını 3.299,91 TL ye yükseltmişler

Son düzenleme:
Ben İphone 8 plus düşünüyordum lakin indirime girmeyince mi8 aldım 3200 TL'ye arkadaşım kullanıyor memnun inşallah güzel olur.

Uzun süre Honor Play, Pocophone F1 ve Mi 8 arasında gidip geldim, fiyatının daha da düşeceğine inanıyor olsam da çok sıktı bekleyiş ve araştırma, mavisini istiyor olduğum halde 2600 TL ye siyah Pocophone F1 aldım bugün.
Hayırlı olsun, bende sanırım Poco alacağım. Sen nereden aldın ve 64 GB olanı mı?

Hayırlı olsun, bende sanırım Poco alacağım. Sen nereden aldın ve 64 GB olanı mı?
Biraz geç cevap veriyorum maalesef, Hepsiburada dan 2599 TL iken 64 GB Pocophone F1 Siyah aldım. Benden sonra 3 renk seçeneği ve 2700 TL ile tekrar güncellediler.

@Zgrrs hocam cihaz nasıl memnun musunuz? Yine aynı fiyata düşmüş ama hem satıcının HB olması (son zamanlarda çok şikayet var) hem de ithalatçı olması beni ikileme düşürüyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı