Xiaomi Mi 9T Pro şarjı %30'dan 1'e düşüyor

Rudich

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben 2 el olarak tanıdığım bir Vodafone bayiinden Xiaomi Mi 9T Pro alalı 1 ay olmadı ve bu telofon aldığımdan beri akşam telefon kapalıyken çok şarj yiyor %30'dan 0'a düşüp kapanıyor mesela. Telefon son sürüm bir de internette çakma batarya satılmış birini gördüm acaba benim telefonda gidip çakma batarya falan takmış olabilirler mi yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba ben 2 el olarak tanıdığım bir Vodafone bayiinden Xiaomi Mi 9T Pro alalı 1 ay olmadı ve bu telofon aldığımdan beri akşam telefon kapalıyken çok şarj yiyor %30'dan 0'a düşüp kapanıyor mesela. Telefon son sürüm bir de internette çakma batarya satılmış birini gördüm acaba benim telefonda gidip çakma batarya falan takmış olabilirler mi yardımcı olursanız sevinirim.
Eyvah. hocam %30 dan 0'a düşüyorsa batarya sorunu vardır fakat garantisi onlar ise para iadesi isteyin

aslında benim için yine sorun yok size garip gelebilir ama ben rahatsız olmuyorum bide tel açıkken kötü gitmiyor gibi şarj ı ama kapatınca bitiyor nedense . benim asıl korkum içinde başka problemlerde çıkması dediğim gibi şarj sorun değil ama ne biliyim ürünün başka
yazılımsal / donanımsal problemleri varsa bunlarla uğraşmak istemem .

ürün bunun dışında oyunlarda vaat ettiği fps i fln rahat gösteriyor ve özelliklerdede doğru işlemci ve doru sayıda (6 gb) ram gözüküyor yazılım falanda güncel xiaomi hesabı da açtım bunları taklit ederek sahte ürün yapabiliyorlar mı ve ürün orjinal mi diye kontrol etmemin bi yolu varmı ?

aslında benim için yine sorun yok size garip gelebilir ama ben rahatsız olmuyorum bide tel açıkken kötü gitmiyor gibi şarj ı ama kapatınca bitiyor nedense . benim asıl korkum içinde başka problemlerde çıkması dediğim gibi şarj sorun değil ama ne biliyim ürünün başka
yazılımsal / donanımsal problemleri varsa bunlarla uğraşmak istemem .

ürün bunun dışında oyunlarda vaat ettiği fps i fln rahat gösteriyor ve özelliklerdede doğru işlemci ve doru sayıda (6 gb) ram gözüküyor yazılım falanda güncel xiaomi hesabı da açtım bunları taklit ederek sahte ürün yapabiliyorlar mı ve ürün orjinal mi diye kontrol etmemin bi yolu varmı ?
Hocam imeisini kontrol edin e-devlet üzerinden

Batarya ölmüş olabilir.IMEI kontrolü yapabilirsiniz IMEI farklı cihazın çıkarsa yurtdışından getirilen kaçak telefonlardan olabilir.

teşekkürler
ürününü IMEI sine baktım ve general mobile dedi kaçak mal sanırım .(

peki ne yapmalıyım ? adama bu kaçak mal mı diyim gidip, öyle desem geri alırmı ?
üstelik kaçak mal olduğunda sanırım vergisiz geliyor onundaışında bi problem çıkarırmı kaçak olması ?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    12,8 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Benim telefonumda kaçak cihaz fakat bir sorun yok sıkıntı olmaz büyük ihtimal.Ayrıca geri alması lazım bence size Türkiye Cihazı diye sattıysa

teşekkürler
ürününü IMEI sine baktım ve general mobile dedi kaçak mal sanırım .(

peki ne yapmalıyım ? adama bu kaçak mal mı diyim gidip, öyle desem geri alırmı ?
üstelik kaçak mal olduğunda sanırım vergisiz geliyor onundaışında bi problem çıkarırmı kaçak olması ?
Kral en iyisi sen iade et bunu çünkü hem imei attırmş kaçak cihaz başkasının imeisini attırmış 5 ay sonra yine imei attırmak zorunda kalırsın yada daha kötüsü olur adam sana kazıklamış resmen

Yeni konular

Geri
Yukarı