Xiaomi Mi A2 Lite telefon daha hızlı nasıl satılabilir?

fearless48

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimdeki telefon Xiaomi Mi A2 Lite 64/4 telefonun pek bir önemi yok ama telefonumu sahibinden-Letgo (3 Hesap'da ilan var)-Facebook marketplace (2 hesap + 8 alım satım grubu)'nda satışta şu an. Ama fiyatta uygun ama ne yazan ne arayan yok. Sıfırı 2100 civarı olan telefonu ben 1250'ye satıyorum. Yaklaşık 2 haftadır da satışta daha hızlı satmak için ne önerirsiniz? (hiçbir sıkıntısı falan da yok her şeyi ile veriyorum)

Bekleyerek göreceksiniz hocam, satış yapmak sabır işi bir yerde :)

Mesela bu soruyu sorarak bile telefonun değerini düşürebilirsin. Sen alıcıyı değil alıcı seni bulacak. Sakın ilan başlığına acil vs. yazma.
Evet farkındayım 2 alıcı buldum fakat hepsi son anda vazgeçti.
Bekleyerek göreceksiniz hocam, satış yapmak sabır işi bir yerde :)
Bir yerde evet öyle ama 2017 den beri Letgo'da 15 e yakın teknolojik ürün sattım son 2-3 aydır Letgo algoritması bozuldu.

O fiyata imkansız satamazsınız hocam zamanında 1400'e satılan telefondu şu an sıfırının o fiyata olmasının sebebi de stokların azalması telefonun üretilmemesi vs şu an ederi maksimum 900 TL.
2. El değeri şuan 900-1500 TL arası ki benim telefonumda tek bir çizik bile yok. Çizik, kırık veya 32/3 olanlar bile 900-1100 arası.
Fiyatı biraz daha düşürebilirsin, 1250 çok arada bir fiyat. Az daha koyup sıfır ve daha iyi telefonlar alabilirler.
Çok acilse telefoncuya gidebilirsin fakat beklediğinden çok daha düşük bir fiyat verirler muhtemelen.
600-750-675 verdiler. :(

Bir yerde evet öyle ama 2017'den beri Letgo'da 15'e yakın teknolojik ürün sattım son 2-3 aydır Letgo algoritması bozuldu.

Kargo ve güvenli ödemeden bahsediyorsunuz sanırım? Eğer Letgo'daki GET sistemiyle ilanı verecekseniz fiyatı biraz daha düşük yazmanız lazım çünkü üstüne alıcıyı koruma ve kargo parası da biniyor, toplam fiyat üzerinden alıcı çekmeye çalışabilirsiniz Letgo için.

2. el değeri şu an 900-1500 TL arası ki benim telefonumda tek bir çizik bile yok. Çizik, kırık veya 32/3 olanlar bile 900-1100 arası.

600-750-675 verdiler. :(

Bir cihazın 2. eli 900-1100 lira arasında diye o cihazın değeri o değildir hocam insanlar o fiyattan koyar cihazlarını satamazlar çünkü insanlar fiyatı ucuz olan diğer modele yönelir sizin telefonunuz da bulunmaz hint kumaşı değil kendim 2 yıl kullandım yazılımı vs çöp 900'den fazla etmez fiyatı indirin satabilirseniz ne mutlu size.

Kargo ve güvenli ödemeden bahsediyorsunuz sanırım? Eğer Letgo'daki GET sistemiyle ilanı verecekseniz fiyatı biraz daha düşük yazmanız lazım çünkü üstüne alıcıyı koruma ve kargo parası da biniyor, toplam fiyat üzerinden alıcı çekmeye çalışabilirsiniz Letgo için.
Hayır kargo ile satmayacağım.
Bir cihazın 2. eli 900-1100 lira arasında diye o cihazın değeri o değildir hocam insanlar o fiyattan koyar cihazlarını satamazlar çünkü insanlar fiyatı ucuz olan diğer modele yönelir sizin telefonunuz da bulunmaz hint kumaşı değil kendim 2 yıl kullandım yazılımı vs çöp 900'den fazla etmez fiyatı indirin satabilirseniz ne mutlu size.
Teşekkür ederim. Dikkat ederim.

Geri
Yukarı