Xiaomi Mi A2 Türkiye fiyatı ne kadar olacak?

Cihaz şarjda iken ısınıyor. Normal bir ısınma değil. Yumurta falan pişirirsin. Android 10 u kaldıracak kadar iyi bir işlemcisi yok bu yüzden sürekli olarak kasıyor. Kendi ana kamerası dışında başka kamera uygulamaları kullanamıyorum. Tost makinesi gibi çekiyor. Tahminimce diğer uygulamaların kamerayı açacak driverı yok. Cihaz bilgisayara bağlandığında sürekli kopmalar yaşıyor. Pil desen zaten günde en az 2 kere şarj ediyorum. Normal hafta içi 3 e kadar çıkıyor. Cihazı güç tasarrufu moduna alınca cihaz aramalarda bile kasıyor. Cihazın hafıza smd çipleri o kadar kötü ki Harddisk taksan daha hızlı okur yazar. Cihazın gsm çipleri çok berbat aynı operatörde yaptığımız testlerde Huawei p40 120 megabit çekerken Xiaomi Mi A2 40 45 civarı takılıyor. Bu telefonu alırken Xiaomi Mi A2 Lite da almıştık iki tane. Onlar zaten sağ kalamadı bir tanesi çöktü. (çöktü derken yazılımsal değil baya donanımsal çöküş yaşadı telefon açılmıyor) bir tanesinin kendi kendine ekranı arızalandı. Böyle Mi A2 serisi genel olarak bir bataktan ibaret. Telefonu satıp kurtulmayı planlıyorum.
İthalatçı garantili mi o fiyat ? Değilse bile ağır kazık yemişsiniz.
Evet Evofone garantili.

Cihaz şarjda iken ısınıyor. Normal bir ısınma değil. Yumurta falan pişirirsin. Android 10'u kaldıracak kadar iyi bir işlemcisi yok bu yüzden sürekli olarak kasıyor. Kendi ana kamerası dışında başka kamera uygulamaları kullanamıyorum. Tost makinesi gibi çekiyor. Tahminimce diğer uygulamaların kamerayı açacak Driver'ı yok. Cihaz bilgisayara bağlandığında sürekli kopmalar yaşıyor. Pil desen zaten günde en az 2 kere şarj ediyorum. Normal hafta içi 3'e kadar çıkıyor. Cihazı güç tasarrufu moduna alınca cihaz aramalarda bile kasıyor. Cihazın hafıza SMD çipleri o kadar kötü ki harddisk taksan daha hızlı okur yazar. Cihazın GSM çipleri çok berbat aynı operatörde yaptığımız testlerde Huawei P40 120 megabit çekerken Xiaomi Mi A2 40 45 civarı takılıyor. Bu telefonu alırken Xiaomi Mi A2 Lite'da almıştık iki tane. Onlar zaten sağ kalamadı bir tanesi çöktü. (Çöktü derken yazılımsal değil bayağı donanımsal çöküş yaşadı telefon açılmıyor) bir tanesinin kendi kendine ekranı arızalandı. Böyle mi A2 serisi genel olarak bir bataktan ibaret. Telefonu satıp kurtulmayı planlıyorum.

Evet evofone garantili.

Linç yiyeceğimi bile bile yazmak istiyorum, Redmi Note 4X telefonum vardı neredeyse sizin yaşadığınız sorunların aynısını yaşamıştım. Şu an hala Xiaomi bakıyorum F/P açısından fakat alınmaz ya ağzım yandı bir kere benim.

Geri
Yukarı