Xiaomi Mi Band 3 vs Xiaomi Mi Band 4

Ali Utku

Centipat
Yer
Mersin/Tarsus
Arkadaşlar ben bir akıllı saat almak istiyorum. Ama bu ikisi arasında kaldım. Arkadaşlarıma sorduğumda Mi Band 4 parasını hakketmiyor dediler. Yardım edermisiniz? Veya başka bir öneriniz varsa yazar mısınız?
images (1).jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben bir akıllı saat almak istiyorum. Ama bu ikisi arasında kaldım. Arkadaşlarıma sorduğumda Mi Band 4 parasını hakketmiyor dediler. Yardım edermisiniz? Veya başka bir öneriniz varsa yazar mısınız?Eki Görüntüle 453630
Ben de mi band 4 var ben 2 den geçtim 4 e 3 üde kullanma fırsatım oldu ama 3 e göre çok değistiğini bazı olayların da iyileştirildiğini gördüm bence mi band 4 tercih edilmeli

Arkadaşlar ben bir akıllı saat almak istiyorum. Ama bu ikisi arasında kaldım. Arkadaşlarıma sorduğumda Mi Band 4 parasını hakketmiyor dediler. Yardım edermisiniz? Veya başka bir öneriniz varsa yazar mısınız?Eki Görüntüle 453630
Mi Band 4 kullanan biri olarak söyleyebilirimki(4 aydır).Aralarında dağlar kadar fark olan iki cihaz.Mi band 4,mi band 3 ten 3-4 gömlek üstün bir cihaz.Band 4 daha çok göze hitap eden bir cihaz olmakla birlikte daha uzun ömürlü ve doğru çalışan bir cihaz.Soruların varsa sorabilirsin.

Geri
Yukarı