Xiaomi Mi Band 5'i 150 TL'ye aldım

İlk alışveriş de aninda sepetten düşüyor mu ? Bir şey yapmak gerekiyor mu yoksa ?
Hocam, babamın telefonundan aldım, eskiden bişey almıştık sanırsam ama sistem unutmuş. Aktif kullandığın telefona olmuyor hocam. Kısacası evet ilk alışveriş :)
Hayırlı olsun, bu arada güzel mi?
Çok teşekkür ederim, güzel sanırım çok video izledim kaliteli. 150 tlye bedava..

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam. Sizde mi alacaksınız ?
Yok hocam bende Haylou LS05 var ararken araştırmıştım Band 5 ile karşılaştırma videolarını Band 5 oldukça iyi bir bileklik. Benim Band 3 vardı bileklikler hoşuma gitmiyor. Tasarım olarak Haylou daha hoşuma gitti akıllı saat. Göz atabilirsiniz internetten.

Yok hocam bende Haylou LS05 var ararken araştırmıştım Band 5 ile karşılaştırma videolarını Band 5 oldukça iyi bir bileklik. Benim Band 3 vardı bileklikler hoşuma gitmiyor. Tasarım olarak Haylou daha hoşuma gitti akıllı saat. Göz atabilirsiniz internetten.
Hocam LS05'i biliyorum. Hani yuvarlak ya, bilmiyorum ama kolumu hareket ettirince kolum acıyor, iz falan yapıyor. Siz memnun musunuz? İşe yarıyor mu.
Sanki gereksizmiş gibi geliyor band vs. spor yapmıyorum. Sizce ne yapayım?

Hocam LS05'i biliyorum. Hani yuvarlak ya, bilmiyorum ama kolumu hareket ettirince kolum acıyor, iz falan yapıyor. Siz memnun musunuz? İşe yarıyor mu.
Sanki gereksizmiş gibi geliyor band vs. spor yapmıyorum. Sizce ne yapayım?
Herkese göre değişir hocam. Ben band 3 kullandım bana çocuksu gibi geliyor. Mesala bir kombin yapıyorum. Band 3 onla pek uymuyor. LS05'i taktığımda daha güzel oluyor. Tabii bu benim düşüncem Band 5'i 30-40 yaşında kullanan adamlar da var.

Geri
Yukarı