Xiaomi Mi Band 6 Akıllı Bileklik Duyuruldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Xiaomi Mi Band 6 fiyatı ve özellikleri

Mi 11 Pro, Mi 11 Ultra ve Mi 11 Lite modellerini duyuran Xiaomi, aynı zamanda uygun fiyatıyla dikkat çeken Xiaomi Mi Band 6 akıllı bileklik modelini de tanıttı. Çin’de düzenlemiş olduğu lansmanla beraber yeni nesil akıllı telefonlarını tanıtan Çinli üretici, ayrıca bir süredir gündemde olan Xiaomi Mi Band 6 akıllı bileklik modelini de duyurdu. Peki, […]

Devamı: Xiaomi Mi Band 6 Akıllı Bileklik Duyuruldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Mi Band 5'e göre iyi değişiklikler yapılmış. Ama bana göre bu fiyat bandında Haylou Solar almak daha mantıklı geliyor. En azından akıllı saat görünümü veriyor hem de ekranı büyük. Mi Band 4 kullanıyorum 1 senede adımları saymamaya başladı. Muhtemelen hareket sensörü bozuldu. Onun dışında memnundum. Batarya kapasitesi denilen kadar yoktu bende. Bir hafta ancak gidiyordu.

Mi Band 5'e göre iyi değişiklikler yapılmış. Ama bana göre bu fiyat bandında Haylou Solar almak daha mantıklı geliyor. En azından akıllı saat görünümü veriyor hem de ekranı büyük. Mi Band 4 kullanıyorum 1 senede adımları saymamaya başladı. Muhtemelen hareket sensörü bozuldu. Onun dışında memnundum. Batarya kapasitesi denilen kadar yoktu bende. Bir hafta ancak gidiyordu.
1,5 senedir bende Mi band 4 kullanıyorum. Bir sorun olmadı, şarjı genelde 29-30 gün gidiyor. Nabız ölçümünü sadece gece ve sporda yapıyor.

Bende de mi band 3 vardı kaybetmesem hala kullanırdım.Sade tasarımlı uygun fiyatlı teknolojik ürünlere dayanamıyorum :) Serinin altıncısının çıkmasını iple çekiyorum.

Geri
Yukarı