Elektronik Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör 699 TL

Monitörde hoparlör olmaması gerçekten çok büyük eksikmiş ben de bunu anlamıştım. Özellikle PS5 kullanırken Bluetooth cihazlar bağlanmadığı için AUX kablosu ile kullanması bile güzel. Bass konusunda tatmin edecektir diye düşünüyorum çünkü son seste kullanmak gerçekten mümkün değil. Ses arttırma ve sağındaki tuşa aynı anda basınca deep bass modunu da açıyor. Az da olsa fark yaratır.
Dostum batarya ömrü konusunda eleştiriler gelmiş bu konuda ne diyorsun

Evet doğru. İlk şarjı tamamem tüketip doldurunca çok fark ediyor ama söyledikleri gibi 13 saat en düşük seste bile mümkün değil. Ben kablolu şekilde kullandığım için sorun yaşamıyorum.
indirimi yeni gördüm, siyah zamlanmış, şu an mavi 709 TL 2 tane alma durumum yok, 1 tane almayı düşünüyorum, bende laptop'a bağlayacağım, normalde stereo olsun diye creative pebble 1+1 almayı düşünüyordum, ancak bluetooth olması ve fiyatı sebebiyle xiaomi daha aklıma yattı, laptopla mesela dolby atmos var ancak bass neredeyse hiç yok, xiaomi 1 tane alsak ta özellikle oyunlarda güzel bir stereo performansı alabilir miyiz?

Son düzenleme:
İndirimi yeni gördüm, siyah zamlanmış, şu an mavi 709 TL 2 tane alma durumum yok, 1 tane almayı düşünüyorum, bende laptopa bağlayacağım, normalde stereo olsun diye Creative pebble 1+1 almayı düşünüyordum, ancak Bluetooth olması ve fiyatı sebebiyle Xiaomi daha aklıma yattı, laptopla mesela Dolby Atmos var ancak bass neredeyse hiç yok, Xiaomi 1 tane alsak ta özellikle oyunlarda güzel bir stereo performansı alabilir miyiz?

Rekabetçi oyunlar oynamıyorsanız eğer 2 tane almanız şart değil. Ses düzeyi ve bass fazlasıyla yeterli. Siyah renginin stokları bitmişti şu an zamlanmış. Büyük ihtimal yakın bir zamanda mavi renginin de fiyatı artar. Bu arada siyah rengi çok şık bende mavi rengi vardı sırf renk için değişim yaptım.

Rekabetçi oyunlar oynamıyorsanız eğer 2 tane almanız şart değil. Ses düzeyi ve bass fazlasıyla yeterli. Siyah renginin stokları bitmişti şu an zamlanmış. Büyük ihtimal yakın bir zamanda mavi renginin de fiyatı artar. Bu arada siyah rengi çok şık bende mavi rengi vardı sırf renk için değişim yaptım.
cevap için teşekkürler, peki bluetooth modunda seste gecikme oluyor mu acaba, oyun oynarken rahatsız eder mi?

Video ve filmde herhangi bir gecikme yok. Fakat dediğim gibi rekabetçi oyunlarda çok ufak bir gecikme var. Kulaklıklarda olduğu kadar abartı bir gecikme değil ama.
Hocam ürün elime ulaştı.Beğendim ama fiziksel defo mu var anlamadım.Sizde de kontrol barı ile kumaş kısımlarda bazı yerlerde minik bombeler var mı?Yoksa kusursuz mu gözüküyor?Umarım anlatabilmişimdir.

Hocam ürün elime ulaştı. Beğendim ama fiziksel defo mu var anlamadım. Sizde de kontrol barı ile kumaş kısımlarda bazı yerlerde minik bombeler var mı? Yoksa kusursuz mu gözüküyor? Umarım anlatabilmişimdir.

Baştaki ve sondaki tuşların dışarıya doğru kalanların içeriye doğru bombeli olmasından bahsediyorsanız eğer defo değil modeli böyle. Farklı bir şeyden bahsediyorsanız fotoğraf atabilirseniz bakarım.

Baştaki ve sondaki tuşların dışarıya doğru kalanların içeriye doğru bombeli olmasından bahsediyorsanız eğer defo değil modeli böyle. Farklı bir şeyden bahsediyorsanız fotoğraf atabilirseniz bakarım.
Yok hocam bundan bahsediyorum.Kontrol paneli ile kumas birlesim yerleri 1-2 yerde hafif bombeli gibi orayi bastiribiliyorum suan yani kusursuz gözükmüyor

Dosya Ekleri

• IMG_6178.jpeg
    IMG_6178.jpeg
    189,9 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_6179.jpeg
    IMG_6179.jpeg
    142,8 KB · Görüntüleme: 31

Yeni konular

Geri
Yukarı