Xiaomi Mi box ile ıp TV uyumu nasıldır?

kadiryas

Hectopat
Daha fazla  
Alacağım bu TV box ile öncelikli amacım ıp TV'de maç izlemek sonra Netflix son olarak da YouTube.
Ama bu cihazda ethernet girişi yok yani Wi-Fi ile bağlantı sağlıycam modem ile TV box arasında mesafe yok neredeyse yan yanalar ama maçları izlerken sıkıntı yaşarım diye düşünüyorum.
1-)sizce başka bir TV box mı alayım yoksa böyle mi kullanayım
2-)tam bilmiyorum ama etherneti USB girişe dönüştüren bir dönüştürücü var mı? Varsa bu cihazda kullanımım sıkıntı olur mu ya da Wi-Fi ile bağlanması ile bu dönüştürücü ile bağlanması arasında ki hız farkı olur mu yani sizce ne yapmalıyım?
İnternetim 100 Mbps Vodafone'e fiber

Alacağım bu TV box ile öncelikli amacım ıp TV'de maç izlemek sonra Netflix son olarak da YouTube.
Ama bu cihazda ethernet girişi yok yani Wi-Fi ile bağlantı sağlıycam modem ile TV box arasında mesafe yok neredeyse yan yanalar ama maçları izlerken sıkıntı yaşarım diye düşünüyorum.
1-)sizce başka bir TV box mı alayım yoksa böyle mi kullanayım
2-)tam bilmiyorum ama etherneti USB girişe dönüştüren bir dönüştürücü var mı? Varsa bu cihazda kullanımım sıkıntı olur mu ya da Wi-Fi ile bağlanması ile bu dönüştürücü ile bağlanması arasında ki hız farkı olur mu yani sizce ne yapmalıyım?
İnternetim 100 Mbps Vodafone'e fiber

Bu aletten bende de var. 12 Mbit internet ile gayet akıcı izleyebiliyorum IPTV'yi. Alet evin diğer ucunda, modem öteki ucunda.

Hocam sıkıntı olmaz. Fakat bu IP TV olayı güvenli değil. Verdiği para boşa gidenler var.

Kullanım amacımı yukarıda belirtmiştim bu ürünlerde kararsız kaldım yukarıda sağ olsun arkadaşlar cevapladı Wi-Fi'le hız sıkıntısı yaşamazsın dediler ama maç izleyeceğim için ethernet bağlantısı olmalı gibi hissediyorum sizce bu ürünlerden birini mi almalıyım yoksa Xiaomi Mi box alıp ya Wi-Fi ile ya da ethernet dönüştürücü ile mi kullanayım?

Geri
Yukarı