Xiaomi Mi Box S 4K Nereden Alınmalı ve Nelere Dikkat Edilmeli?

jackarmis

Kilopat
Herkese selam. İnternet alışverişinde çok tecrübem olmadığı için size danışmak istedim. Sırf Televizyonumda BluTV seyretmek için bu aleti alacağım. Bayağı kullanışlı bir şeymiş. Altta linkini bıraktığım satıcından mı alayım yahut 3 alternatif satıcıdan mı alayım? Gözden kaçırdığım bir şey var ise yardımcı olur musunuz? Örneğin şunda şu var, diğerinde yok vs. Bir de bu ürünü alırken dikkat etmem gerekenler nelerdir, muadilleri vb. var ise önerebileceğiniz bir şey olur mu?

İncehesap.com ne kadar güvenilirdir bilemem, ancak 900 liraya Chromecast with Google TV var. Daha yeni bir cihaz. Bende de var, çok stabil ve hoş bir kullanımı var. İnternette videolarını bulabilirsiniz.

İncehesap

İstanbul'da oturuyorsanız 900 liraya Sahibinden'de de var.

Sahibinden

Edit: Eğer ürünü almak isterseniz çevirici lazım olabilir.

Herkese selam. İnternet alışverişinde çok tecrübem olmadığı için size danışmak istedim. Sırf Televizyonumda BluTV seyretmek için bu aleti alacağım. Bayağı kullanışlı bir şeymiş. Altta linkini bıraktığım satıcından mı alayım yahut 3 alternatif satıcıdan mı alayım? Gözden kaçırdığım bir şey var ise yardımcı olur musunuz? Örneğin şunda şu var, diğerinde yok vs. Bir de bu ürünü alırken dikkat etmem gerekenler nelerdir, muadilleri vb. var ise önerebileceğiniz bir şey olur mu?

Fiyatı günümüz fiyatlarınca gayet güzelmiş alınabilir. Biz kullanıyoruz gayet on numara. Klavye ve fare ile kullanıyorum. Daha üst segmentini alman da bir fark yaratmayacaktır. Zaten yeterince hızlı.

Yorumlara bakıp oradan bir tahmin çıkarabilirsiniz. Muadil olarak Chromecast TV var, N11'de 900 TL. Eğer ben sadece dizi izlerim, oyun oynamam diyorsanız daha ucuz olan Mi TV Stick'e de bakabilirsiniz. Tabii Mi TV Stick'in USB girişi yok, eğer USB ile işiniz varsa veya 4K görüntü almak istiyorsanız almayın.

İncehesap.com ne kadar güvenilirdir bilemem, ancak 900 liraya Chromecast with Google TV var. Daha yeni bir cihaz. Bende de var, çok stabil ve hoş bir kullanımı var. İnternette videolarını bulabilirsiniz.

İncehesap

İstanbul'da oturuyorsanız 900 liraya Sahibinden'de de var.

Sahibinden

Edit: Eğer ürünü almak isterseniz çevirici lazım olabilir.
Baya güzel bir şeye benziyor ama yeni bir şey alıp pişman olmaktan korkuyorum. Xiaomi Mi Box S 4K daha cazip geldi. Zaten sırf BluTV için alıyorum. Sağ ol yine de aklımda tutacağım bunu.
Yorumlara bakıp oradan bir tahmin çıkarabilirsiniz. Muadil olarak Chromecast TV var, N11'de 900 TL. Eğer ben sadece dizi izlerim, oyun oynamam diyorsanız daha ucuz olan Mi TV Stick'e de bakabilirsiniz. Tabii Mi TV Stick'in USB girişi yok, eğer USB ile işiniz varsa veya 4K görüntü almak istiyorsanız almayın.
Televizyonum 4K destekliyor. Ondan Box almak istiyorum. RAM'i vs. falan da daha yüksekmiş.

Baya güzel bir şeye benziyor ama yeni bir şey alıp pişman olmaktan korkuyorum. Xiaomi Mi Box S 4K daha cazip geldi. Zaten sırf BluTV için alıyorum. Sağ ol yine de aklımda tutacağım bunu.

Televizyonum 4K destekliyor. Ondan Box almak istiyorum. RAM'i vs. falan da daha yüksekmiş.
O zaman Mi Box gayet işinizi görecektir.

O zaman Mi Box gayet işinizi görecektir.
Fiyatı günümüz fiyatlarınca gayet güzelmiş alınabilir. Biz kullanıyoruz gayet on numara. Klavye ve fare ile kullanıyorum. Daha üst segmentini alman da bir fark yaratmayacaktır. Zaten yeterince hızlı.
Teşekkürler. Benim telefonum iphone. Android telefonumun olmaması herhangi bir sorun çıkartır mı? Bir alakası yok ama içim rahat etsin diye sorayım dedim. İnternette birkaç video izledim telefondan da birkaç işlem yapıyorlar da.

Google Chromecast TV > Mi Box S.

@TheKillerOfYou1 yazana kadar böyle bir cihazın varlığından bile haberim yoktu. Yazdığından beri araştırıyorum video izliyorum. Çok kararsız kaldım. Mesela Mi Box'a göre ne + ları var söyler misin? Bana aşağı yukarı aynı geldi.
En önemlisi yazılım; Google TV, Nvidia Shield' den sonra en iyi ATV deneyimi alacağınız cihaz. Sonra donanım; Mi Box Amlogic' in S905X çipsetini kullanırken Google TV Amlogic' in S905D3 çipini kullanıyor. Bu hem daha verimli bir çip hem güncel kodekleri destekliyor. RAM olarak Google TV' de DDR4 RAM varken, Mi Box S' te DDR3 RAM var. Google TV' de Type-C portu var. Daha kaliteli malzeme ve kumanda. Güncellemeleri daha erken alırsınız. Mesela yeni çıkan Android TV OS 12 ilk Google TV' ye gelecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı