Xiaomi Mi Box S 4K Nereden Alınmalı ve Nelere Dikkat Edilmeli?

Arkadaşlar son bir şey soracağım size. Araştırmalarım sonucu herkes Google Chromecast TV 4K öneriyor. Bunu alacağım. Ama benim bu ürünü almam için tek sebep BluTV. Xiaomi'de BluTV direkt uygulama olarak varmış. Google Tv'de de direkt uygulama olarak var mı? Yoksa telefondan yansıtma vb. şekilde mi izliyoruz bilginiz var mı? BluTV'ye yazdım bunun gibi bir cevap verdi de kafam karıştı.
Bildiğim kadarıyla BluTV'de zaten 4K yok.
Tabii ben kullanmadığım için bilmiyorum, Play Store varsa olsa gerek.
Google Asistan'a "Play Store'u aç" demen yeterli :)

Dosya Ekleri

• 20211205_142440.jpg
    20211205_142440.jpg
    194,7 KB · Görüntüleme: 33
@TheKillerOfYou1 yazana kadar böyle bir cihazın varlığından bile haberim yoktu. Yazdığından beri araştırıyorum video izliyorum. Çok kararsız kaldım. Mesela Mi Box'a göre ne + ları var söyler misin? Bana aşağı yukarı aynı geldi.
Bir tık üstü için fazladan ortalama 300 TL fazladan vereceksin. Karar senin.

Bir tık üstü değil ama yine de sen bilirsin.
Kralsın. Sipariş veriyorum şimdi. Direkt indir deyip indireceğim dimi uygulamaya sahip olmam için ekstra bir şey yapmama gerek yok? Telden yükleyip atma vb.
Google Hesabınıza girip (Google Home uygulamasını telefonunuza yüklemeniz gerekiyor) Asistan'a Google Play Store'a girmesini istediğinizde zaten giriyor. Oradan arama kısmına BluTV yazmanız yeterli.

Arasındaki fiyat farkı 150 TL bro. Bence değer gibi.
Bir tık üstü değil ama yine de sen bilirsin.

Google Hesabınıza girip (Google Home uygulamasını telefonunuza yüklemeniz gerekiyor) Asistan'a Google Play Store'a girmesini istediğinizde zaten giriyor. Oradan arama kısmına BluTV yazmanız yeterli.
Öğrenmek istediğim bu idi. Direkt telefonsuz yükleyemiyor muyum BluTV'yi. Neden telefon şart? Öğrenmek için soruyorum.

Geri
Yukarı