Xiaomi Mi Box S 4K Nereden Alınmalı ve Nelere Dikkat Edilmeli?

Telefon şart değil hocam. Normal olarak da kurabilirsiniz.
Aynı şeyleri tekrar ediyo gibi oluyorum kusura bakmayın ama teyit için soruyorum. Bu cihaz geldiğinde sadece çalıştırıp aramaya BluTV yazıp indirip rahatça izleyebilecek miyim? Herhangi başka bir ekstra yolla indirme sağlamadan? Telefon, başka uygulama aracılığı vs.

Aynı şeyleri tekrar ediyo gibi oluyorum kusura bakmayın ama teyit için soruyorum. Bu cihaz geldiğinde sadece çalıştırıp aramaya BluTV yazıp indirip rahatça izleyebilecek miyim? Herhangi başka bir ekstra yolla indirme sağlamadan? Telefon, başka uygulama aracılığı vs.
İzleyebilirsiniz hocam, en kötü iade hakkınız var zaten.

Son düzenleme:
Özür dilerim size yanlış bir fikir verdiğim için, arkadaşın da söylediği gibi Google Home uygulaması kolay kurulum için var. Yoksa normal bir şekilde BluTV izleyebiliyorsunuz.

150 liradan daha fazla açılıyor makas. Kullanım kolaylığı var bir de. Siz bilirsiniz.
Mi Box 750 TL, Google TV 900 TL. 150 TL fark işte bro. Kullanım kolaylığı derken hangisi daha kolay anlamında söyledin?
Özür dilerim size yanlış bir fikir verdiğim için, arkadaşın da söylediği gibi Google Home uygulaması kolay kurulum için var. Yoksa normal bir şekilde BluTV izleyebiliyorsunuz.
Yok est. A-dan Z-ye beğendiğim tüm diziler BluTV de olduğu için ondan durmadan BluTV diyorum. Netflix falan umurumda değil. İncehesap'a mesaj attım. Dönüştürücü geliyorsa yanında sipariş vereceğim dedim. Cevap bekliyorum.
İzleyebilirsiniz hocam, en kötü iade hakkınız var zaten.
@CBum @TheKillerOfYou1 @e.n.e.s @DarkReader

Arkadaşlar İncehesap'a yazdım ellerinde dönüştürücü bitmiş o yüzden dönüştürücü yollayamayız dediler. Bu ürünün dönüştürücüsünü nerden almak lazım yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
2.link hocam. Gerçi hepsi aynı mı? Hocam direk USB' ye de takabilirsiniz kullandıktan sonra kapatacaksanız. Hatta güncel bi televizyon kullanıyorsanız HDMI' dan da güç verebilirsiniz.

Geri
Yukarı