Xiaomi Mi Box S 4k vs Botech Wezone vs Mecool KM2

rimed60

Centipat
Merhaba arkadaşlar, 1000 TL civarı lisanslı TV box almayı düşünüyorum. Zaten ederinden fazla verdiğimiz için uzun süre kullanabileceğim sorunsuz bir cihaz arıyorum. USB'den film izleme, YouTube, Netflix için kullanacağım. Televizyonum 1080p. Uluslararası bir marka olduğu için Mi Box'a daha yakın duruyorum. Mi Box hakkında şikayetvar.com da çok şikayet gördüm. Özellikle garanti bitimi sonrası cihaz bozulumu ve sonrasında teknik servis problemlerinden şikayet edilmiş. Mecool da 1 tane teknik servis şikayeti var. Botech te wzone şikayeti görmedim ama marka çok şikayet edilmiş puanı düşük. Kağıt üstünde wzone ve mecool iyi gözüküyor. Bu arada wzone seı robotics adlı bir firmanın ürünüymüş. Açıkçası Teknosa'dan Mi Box'ı 1200 TL'ye alıp Online alışveriş probleriyle falan uğraşmak istemiyorum. Ayrıca Mi Box HDMI 2.0a standartını destekliyormuş. Diğer TV boxlar HDMI 2.1 destekliyor. Televizyonum Grundig 32VLE5730 bn 1080p, sanırım HDMI 2.0 destekliyor araştırdım ama bulamadım. Sizin fikirleriniz nelerdir? Şimdiden teşekkür ederim.

https://www.epey.com/medya-oynatici...96821/xiaomi-mi-box-s_botech-wzone_mecool-km2/

Xiaomi Mi Box - Şikayetvar

Mi Box şikayetini ciddiye alma bence, bu markada bulamayacağın desteği, diğer firmalarda bulma imkanın yok bence.

Ben kullandım gayet güzel bir cihaz sadece ram i biraz daha yüksek olsa a10 numara olur ama piyasada tek alınabilecek ürün. Aldığın mağazayı seçmen daha önemli diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı