Xiaomi Mi Earbuds Basic sahte mi?

jiqLavac

Hectopat
Dün N11 üstünden bu kulaklığı satın aldım. Bir gün kadar kullandıktan sonra şarj süresinin ve Bluetooth mesafesinin sitede yazandan az olduğunu fark ettim ve orijinal mi diye kontrol etmek istedim. Kullanmadan önce aklıma gelmemişti, bilmiyordum replikaları olduğunu. Ama kararsız kaldım. Bazı şeyler orijinal diyor bazı şeyler sahte diyor. Mesela kulaklığın silikonlarını çıkarttığımda seri No'ları var fakat kutunun içinden çıkması gereken kalın kitapçık yoktu, ince bir kullanım kılavuzu çıktı sadece. Fikirlerinizi bekliyorum. Şimdiden vakit ayıranlara teşekkürler.

Dün N11 üstünden bu kulaklığı satın aldım. Bir gün kadar kullandıktan sonra şarj süresinin ve Bluetooth mesafesinin sitede yazandan az olduğunu fark ettim ve orijinal mi diye kontrol etmek istedim. Kullanmadan önce aklıma gelmemişti, bilmiyordum replikaları olduğunu. Ama kararsız kaldım. Bazı şeyler orijinal diyor bazı şeyler sahte diyor. Mesela kulaklığın silikonlarını çıkarttığımda seri No'ları var fakat kutunun içinden çıkması gereken kalın kitapçık yoktu, ince bir kullanım kılavuzu çıktı sadece. Fikirlerinizi bekliyorum. Şimdiden vakit ayıranlara teşekkürler.
Kutunun üstünde hafif kabarmalar vardı sanırım orijinalinde.
Xiaomi sitesinden imei sorgulama yeri vardı, isterseniz bir sorgulatın.

YouTuber bir arkadaş vardı. Replika olan ile orijinal olanı kıyaslıyordu. O videoyu bulursam bırakırım linkini.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kutunun üstünde hafif kabarmalar vardı sanırım orijinalinde.
Xiaomi sitesinden IMEI sorgulama yeri vardı, isterseniz bir sorgulatın.

Kabarma derken neyi kastettiniz tam anlamadım. Ve ayrıca nasıl sorgulatacağım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de bu videodan bakmıştım dediği bazı şeyler uyuyor bazıları uymuyor.

Kabarma derken neyi kastettiniz tam anlamadım. Ve ayrıca nasıl sorgulatacağım?
O paketteki nokta nokta gibi olan yerler kabarık olur, elinizi üstünde hafif gezdirirseniz hissedersiniz.
Attığım linke tıklayıp ''Xiaomi Product Authentication'' yazan yere girin, orada yazar zaten neyi gireceğiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı