Xiaomi Mi Gaming Headphone 7.1 Nasıldır?

Zytec

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Ben AliExpress'den sipariş etmek istediğim(US $49.99 |Xiaomi Mi Gaming Headphone 7.1 Virtual Surround Stereo With Backlit Anti noise Headset Stereo Heavy Bass For PC Laptop Phone-in Bluetooth Earphones & Headphones from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group) Xiaomi Mi Gaming 7.1 Surround kulaklık için bir kaç sorum olacaktı. Öncelikle gümrükte sorun çıkar mı, çıkarsa ne olur? Bütçem 300 Lira ve gözüme çarpan kulaklıklardan birisi ve wireless özelliğini çok isterdim ama Xiaomi Mi Kulaklık da mevcut değil. Ve bir de (US $48.0 70% OFF|HUHD 7.1 Surround Sound Stereo headset 2.4Ghz Optical Wireless Gaming Headset headphone for PS4 3 XBox 360 one S PC TV earphones-in Headphone/Headset from Consumer Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group mevcut hem 7.1 hem de wireless ama bilindik bir marka olmadığı için kararsız kaldım ikisi arasında. Sizin düşünceleriniz ve tavsiyeleriniz nelerdir?

Evet seste gecikme olursa cidden çöp olur. Youtube'de ayrıntılı inceleme görmedim, gördüysem de yabancı(alman vs) gördüm. Xiaomi mi ye güveniyorum ama diyer bir yandan wireless destekleyen kulaklığa güvenım pek yok o yüzden(ARADA KALDIM).

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı