Çözüldü Xiaomi Mi mix 4'te RSA kilidi var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Kuzenim çıktığı zaman yurt dışından mi mix 4, 12/256 modelini getirtmeyi planlıyor. Ancak cihazda RSA kilidi olup olmadığını merak ediyor. Mümkünse kaçak yoldan IMEI atmak istiyor fakat atılmıyor ise ona göre kayıt işlemi için ayrı para biriktirecek.
Ben bayağı araştırdım fakat hiçbir bilgi bulamadım, SD 888+ yonga setinde RSA özelliği var galiba fakat cihazda aktif mi bunu bilmek istiyoruz.
@BERWAR hocam siz bilgilisiniz bu IMEI konularında bakabilirseniz sevinirim 😃

Çözüm
Xiaomi cihazlar için* 2021'de çıkıp snapdragon işlemci kullanan cihazlarda RSA kilidi vardır. IMEI atabileceğiniz en iyi Xiaomi telefon Mi 10 Ultradır hocam.
Hocam araştıracağım ama giriş seviyesi telefonlarına koyduysa en üst segment telefonuna niye koymasın ki? Ayrıca işlemci ile gelen bi' özellik diye biliyorum. Üretici firma kendi isteğiyle koyuyormuş.
Daha telefon yeni ama satılmaya başlansın, incelensin anlaşılır o zaman.

Son düzenleme:
Hocam araştıracağım ama giriş seviyesi telefonlarına koyduysa en üst segment telefonuna niye koymasın ki? Ayrıca işlemci ile gelen bi' özellik diye biliyorum. Üretici firma kendi isteğiyle koyuyormuş.
Daha telefon yeni ama satılmaya başlansın, incelensin anlaşılır o zaman.

Tamamdır hocam teşekkürler yardımcı olduğunuz için :)

Xiaomi cihazlar için* 2021'de çıkıp Snapdragon işlemci kullanan cihazlarda RSA kilidi vardır. IMEI atabileceğiniz en iyi Xiaomi telefon mi 10 Ultra'dır hocam.

Tamamdır hocam beyefendiyi ikna edebildim sonunda :D
Kayıt etmek için para biriktirip alacak Mi Mix 4.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı