Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 nasıldır?

466609

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul

Metroda dizi izlerken ve müzik dinlerken kullanacağım. Bazen bilgisayarda da kullanabilirim. Sizce alınır mı? Fiyatını hak ediyor mu? Eğer kötüyse önerebileceğiniz başka modeller var mı? Benim için ses kalitesi ve dışarıya ne kadar ses gittiği önemli. Bir de eşyalarımı sık sık kaybederim. Kulaktan çıkma konusunda nasıl?

Ben her gün okula gelip giderken kullanıyorum. Gayet memnunum. Otobüste günde ortalama 1 buçuk saat seyahat ediyorum. Kulağımdan düşmüyor ve dışarıya ses vermiyor. Pil de çok uzun süre gidiyor ve ses kalitesi de gayet iyi. Bana göre bu fiyata alınabilecek en iyisi.

Ben toplu taşıma araçlarında kullanırken hiçbir sorun yaşamadım. Yürürken falan da kullanıyorum gayet iyi oluyor. Pil ömrü uzun bana göre baya bir şarj etmeden kullandığım oluyor. Şarj sorunu hiç yok diyebilirim. Dışarıya da bu güne kadar ses verdiğini görmedim, en yüksek seste belki ortamın sessizliğine göre ses çıkabilir. Kulaktan çıkma sorunu yaşamadım, kulağa iyi oturuyor ve düşmüyor aşırı bir durum olmadıkça. Ses kalitesi olarak gayet memnumum.

Bu arada bulabiliyorsan A101'de bulmaya çalış. 130TL fiyatı var ucuza geliyor baya. A101'lerdeki o teknoloji rafında genelde oluyor bunlardan. Etrafındaki A101'lere bakarsan iyi olur. @466609

Ben toplu taşıma araçlarında kullanırken hiçbir sorun yaşamadım. Yürürken falan da kullanıyorum gayet iyi oluyor. Pil ömrü uzun bana göre baya bir şarj etmeden kullandığım oluyor. Şarj sorunu hiç yok diyebilirim. Dışarıya da bu güne kadar ses verdiğini görmedim, en yüksek seste belki ortamın sessizliğine göre ses çıkabilir. Kulaktan çıkma sorunu yaşamadım, kulağa iyi oturuyor ve düşmüyor aşırı bir durum olmadıkça. Ses kalitesi olarak gayet memnumum.

Bu arada bulabiliyorsan A101'de bulmaya çalış. 130TL fiyatı var ucuza geliyor baya. A101'lerdeki o teknoloji rafında genelde oluyor bunlardan. Etrafındaki A101'lere bakarsan iyi olur. @466609
Bakarım da beklemek istemiyorum. Muhtemelen yarın sipariş vereceğim. Zaten etrafımda 1 tane A101 var.
Dün bir aksaklık çıkmıştı ama bugün sipariş verdim. 169TL tutan ürün 219TL'ye patladı.😔

Son düzenleme:

Geri
Yukarı