Çözüldü Xiaomi Mi true Wireless earphones 2 Discord ses sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PoyrazKarayel

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Herkese merhaba,
Xiaomi Mi true Wireless earphones 2 kulaklığım var bunu laptopa bağlayıp Discord görüşmelerinde kullanmak istiyorum ama Discord'da sesli bir odaya girdiğim zaman kulaklık sadece Discord'daki sesli odadan gelen sesleri alıyor. Discord'da bir odaya girip aynı anda YouTube'den bir video açtığım zaman videonun sesi gelmiyor sadece Discord sesli oda da konuşulan sesler geliyor. Sesli odadan çıktığım anda YouTube veya başka bir uygulamada çalan sesler gelmeye başlıyor. İki sesinde aynı anda gelmesini sağlamak mümkün mü? ( İlk konu açışım bir hatam var ise affola )

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şu dizini takip edin:
Denetim Masası>Donanım ve Ses>Ses
Açılan pencerede, "Kayıttan Yürüt" ve "Kayıt" sekmelerinde "Mi True Wireless EBs Hands-Free AG Audio" cihazlarına sağ tıklayıp "Devre dışı bırak" seçeneğine tıklayın.
Kulaklıktaki mikrofonu kullanamazsınız zaten.
Mikrofon devreye girerse kulaklık yalnızca arama seslerini alır, "Hands Free" dediğimiz olay yani.
Onun bir çözümü yok, mecburen laptopun mikrofonunu kullanmanız gerekiyor.

Ben burada Discord'dan size ses gitmiyor diye anlamıştım, mikrofon algılamıyor diye değil. Kusura bakmayın.

Anladım. Teşekkür ederim vakit ayırıp ilgilendiğiniz için.

Geri
Yukarı