Xiaomi Mi TV box S 4K tarayıcı ile film izleme

Captainamericaa

Centipat
Merhaba arkadaşlar, TV box almayı düşünüyorum ama asıl alma amacım televizyonda tarayıcı üzerinden indirmeden film izlemek. Bu mümkün mü? Flash Player hatası veriyor mu, izlenirse nasıl izleyebilirim?

acv

Megapat
Makaleler
1
Yer
Sehit Muhtar/Zambak Sok./Gumus Gerdan Apt./Beyoglu
TV Box ile değil fakat Smart TV ile olan tecrübelerime göre, evet. Flash Player kullanan site kalmadı sayılır. Bilgisayardan nasıl izleniyorsa öyle izleniyor. Fakat son günlerde garip bir şekilde birçok sitede videoları açamamaya başladım, sorunun kaynağını henüz bilmiyorum.

RulingFPS

Decapat
Yer
Eskişehir/Bursa
Mi Box S sahibiyim, denediğim bir kaç sitede film açmıştı fakat denemesi bile yorucuydu.
Film keyif, rahatlama için izlenir kumandanın tuşundan 2 saat yazı yazmaya uğraşıp, mouse yerine yön tuşlarını kullanınca rahat falan kalmıyor, çıldırdım 😂.
Ben Netflix Box olarak kullanıyorum, diğer özelliklerini denemek dışında hemen hemen hiç kullanmadım.

Batina

Kilopat
Klavyeli air mouse'lu bir kumanda almıştım onunla daha kullanışlı oluyor. Hatta kablosuz klavye mouse'unuz varsa öyle daha da iyi olacaktır. Ancak bilgisayardaki gibi tamamen sorunsuz değil. Tuşlar birebir aynı olmayabiliyor onu ayarlamak gerekiyor.

Bunun dışında bazı uygulamalar ile zaten tarayıcıdan daha kullanışlı şekilde filmleri izlemek mümkün. Üstelik kendi kumandası da yetiyor :)

BlackWolf05

Femtopat
Ben HK1 tvbox aldım ama tarayıcadan film açamıyorum ne yaptıyaam olmuyor ve ayrıca puu TV'den dizi ileycem donarak ilerliyor lütfenn bana yardımcı olun.

Yukarı