Xiaomi Mi TV stick alternatifleri

murat ertunç

Hectopat
İyi günler 1080p eski bir televizyonum var, bu televizyonu mi TV stick ile akıllı hale getirmeyi düşündüm, daha sonra Amazon fire TV'yi gördüm sizce televizyonumu akıllı hale getirmek için 900-1000 TL bandında hangi ürünü almalıyım.

Android kalitesini(!) televizyonda görmek istemiyorsan uzak durmalısın. Ben aldıktan birkaç ay sonra satıp Mi Box satın aldım. Biraz daha iyi ancak bu da sürekli kasıyor.
Amazon'un ürününü kullanmadım ancak hiçbir Xiaomi TV cihazının iyi olmadığını kesin olarak söyleyebilirim.

Android kalitesini(!) televizyonda görmek istemiyorsan uzak durmalısın. Ben aldıktan birkaç ay sonra satıp Mi Box satın aldım. Biraz daha iyi ancak bu da sürekli kasıyor.
Amazon'un ürününü kullanmadım ancak hiçbir Xiaomi TV cihazının iyi olmadığını kesin olarak söyleyebilirim.
Bende hem mutfakta hem salonda olmak üzere 2 TV var, bir tanesinde 4 senedir mi stick tv 1080p kullanılıyor, birtanesinde mi box. Aynı şekilde çevremde benim tavsiyemden dolayı alan arkadaşlarım ve akrabalarım var. Nerden baksan en az 10 kişiye aldırdım. Hiç biri de arayıp şöyle oldu böyle oldu diye şikayette bulunmadı senelerdir kullanıyorlar. Ne diyelim şimdi ?

Bende hem mutfakta hem salonda olmak üzere 2 TV var, bir tanesinde 4 senedir mi stick tv 1080p kullanılıyor, birtanesinde mi box. Aynı şekilde çevremde benim tavsiyemden dolayı alan arkadaşlarım ve akrabalarım var. Nerden baksan en az 10 kişiye aldırdım. Hiç biri de arayıp şöyle oldu böyle oldu diye şikayette bulunmadı senelerdir kullanıyorlar. Ne diyelim şimdi ?
Cihazın açılışından itibaren birkaç uygulamanın kullanımını gösteren 1 dakikalık bir video paylaşırsanız konu sahibi karar verebilir. Xiaomi mağazasına gidip de rezilliği görebilir zaten. Bu neden kasıyor dediğimde bir şey diyemedi çalışan.

Cihazın açılışından itibaren birkaç uygulamanın kullanımını gösteren 1 dakikalık bir video paylaşırsanız konu sahibi karar verebilir. Xiaomi mağazasına gidip de rezilliği görebilir zaten. Bu neden kasıyor dediğimde bir şey diyemedi çalışan.
Tabi buyrun, @murat ertunç sizde bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tabi buyrun, @murat ertunç sizde bakabilirsiniz.

İki videoda da kasma yok, sadece yavaş. Fakat cihazın açılışından itibaren demiştim.

İki videoda da kasma yok, sadece yavaş. Fakat cihazın açılışından itibaren demiştim.
Yavaşlık olayı normal, LG televizyon milattan öncesine ait neredeyse. Androide çevirmediğim halde tv zaten kendinden de yavaş. Açılışından itibaren demişsiniz de, zaten videonun başında tvyi açıp xiomi kumandasından açma tuşuna basıyorum ve direk hdmi girişe geliyorum. Yani bekleten bir açılış süresi yok. Mutfaktaki televizyon 4k ve onda mi stick değil box var. Otaraf müsait olmadığı için onu çekemedim. Bendeki durum bu şekilde ve dediğim gibi 4 senedir kullanıyorum. Milattan kalma bir tv için işini fazlasıyla görüyor.

Yavaşlık olayı normal, LG televizyon milattan öncesine ait neredeyse. Android'e çevirmediğim halde TV zaten kendinden de yavaş. Açılışından itibaren demişsiniz de, zaten videonun başında TV'yi açıp Xiaomi kumandasından açma tuşuna basıyorum ve direk HDMI girişe geliyorum. Yani bekleten bir açılış süresi yok. Mutfaktaki televizyon 4K ve onda Mi Stick değil box var. Otaraf müsait olmadığı için onu çekemedim. Bendeki durum bu şekilde ve dediğim gibi 4 senedir kullanıyorum. Milattan kalma bir TV için işini fazlasıyla görüyor.

Sağol hocam videolar için, Trendyol'dan 909 TL'ye buldum aldım teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı