Xiaomi Mi TV stick nasıldır?

22teknoloji

Hectopat

Xiaomi Mi TV stick 1080P almayı düşünüyorum. Cihaz hafızası 8 GB yazıyor ama kullanılabilir hafıza kaç GB? Zoom, EBA, Vodafone TV netfilx, YouTube gibi programlar kullanmayı düşünüyorum. Kasar mı? Hepsiburada üzerinden almayı düşünüyorum ama izlediğim bir inceleme videosunda Hepsiburada kutunun içindeki adaptörü koymamıştı. Böyle bir olaya başıma gelir mi? Hepsiburada'nın kendisinden sipariş edeceğim. İleride daha iyisini almadığım için pişman olur muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kutunun içinden zaten adaptör çıkmıyor. Yalnızca güç kablosu çıkıyor. Herhangi bir telefon adaptörü ile güç verebilirsin.

Kullanışlı bir ürün bence tercih edebilirsin.

1605632041730.png

Netflix, Youtube ve Prime Video için kullanıyorum. Biraz yavaş çalışıyor ama kasma yaşamadım. Adaptör ve HDMI uzatıcı çıktı kutu içerisinden. Amazon üzerinden satın aldım.

Ben kullanıyorum memnunum çok fazla kullanıyor annem babam sıkıntı çıkmadı memnunuz yani.

Kullanılabilir kaç GB hafızası var? İşletim sistemi kaç GB yer kaplıyor?

Netflix, YouTube ve Prime video için kullanıyorum. Biraz yavaş çalışıyor ama kasma yaşamadım. Adaptör ve HDMI uzatıcı çıktı kutu içerisinden. Amazon üzerinden satın aldım.

Uzun süre kullanırsam sıcaklık problem yaratır mı?
Bir sorum daha olacak. Zoom üzerinden kumandadaki mikrofonu kullanabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı