Xiaomi Mi TV Stick önerir misiniz?

• Konuyu başlatan memoe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 2B
Kumanda ile ilgili sorum olacaktı, Xiaomi kumandası ile TV'ye geçiş yapıldığında TV'yi kontrol edebiliyor musun? Yani kanallar arası geçiş, ses açma kapatma, Source tuşu ile diğer bağlı cihazlara(PS4 vb gibi) geçiş yaptırıyor mu yoksa yine TV kumandasına mı mahkumuz?
Tv'ye geçiş derken. Xiaomi kumandası sadece xiaomi kutusunu kontrol ediyor hocam.

Kumanda ile ilgili sorum olacaktı, Xiaomi kumandası ile TV'ye geçiş yapıldığında TV'yi kontrol edebiliyor musun? Yani kanallar arası geçiş, ses açma kapatma, Source tuşu ile diğer bağlı cihazlara(PS4 vb gibi) geçiş yaptırıyor mu yoksa yine TV kumandasına mı mahkumuz?
TV kumadası rolu üstlenmez. Sadece Mi Stick fonksiyonlarını kontrol edebilirsin.

Tv'ye geçiş derken. Xiaomi kumandası sadece xiaomi kutusunu kontrol ediyor hocam.
İşte uyduya geçtiğinde, HDMI'dan çıkıp TV'nin kendisini kontrol edebiliyor muyuz diye soracaktım ama sanırım olmuyormuş. Aslında kontrol etse işim çözülecekti. Hem sıfır kumanda almak zorunda kalmayacaktım hem de güncel bir işletim sistemine geçecektim. Kumandaya 1300-1400 lira para istiyorlar :)

TV kumadası rolu üstlenmez. Sadece Mi Stick fonksiyonlarını kontrol edebilirsin.
Teşekkürler...

Yeni konular

Geri
Yukarı