Xiaomi Mi Wi-Fi Pro 300 69TL!

Kullanacaklar için önerim, kesinlikle bunları çekmeyen yerlere yakın ama en iyi wifi çeken yere takın. Yani eğer arka odada çekmiyosa arka odaya takmayın, salona takın modeme yakın olsun. Yine de oyun oynarken ara sıra pingler olabiliyor, en sağlıklısı kablo.

Modem en köşe odada yan odaya takınca en uzak odadan da 2 tık ya da Full tık çekiyor. En uzak odada modem hiç çekmediği için işime yarıyor. Salondaki televizyona da oradan geliyor benim için işe yarıyor. Performansıda yeterli.

Aşırı kötü bir ürün. Sakın almayın. Hiçbir şekilde katkı sağlamıyor. Odamda 12 alırken modemin dibine taktığım halde 4 mbit veriyordu.

Çok kötü bir ürün ama fiyatına göre idare eder ben 100 TL'ye almıştım eziyet.
Elektrik kesilince yeniden kurmanız gerekiyor.O da sinir bozucu derecede uzun sürüyor.

@imnotagamer Ben sinyalin ortalama üzeri olduğu bir ara noktaya koydum. O şekilde tek kullanıcı varsa çok rahat gezinebiliyor. 2-3 kişi olunca çekilen veriye göre yavaşlama yaşatabiliyor. Keşke AC destekli bir repeater alsaydım diyorum ama bu ürünün çerez parası olmasından dolayı da hiç içim yanmıyor. Gittiği yere kadar gitsin diyorum şimdilik. İleride Wi-Fi Mesh planım var.

Yeni konular

Geri
Yukarı