Xiaomi Mi Wi-Fi Pro güvenli değil hatası

ParliaMêrt

Hectopat
Daha fazla  
Aleti prize takıyorum kurulumu yapıyorum, 1 gün boyunca çalışıyor 1 günün sonunda bağlantı güvenli değil diyor. Bağlanmıyor üstüne bu hatayı verdikten sonra da kendi modemim de doğru düzgün çekmemeye başlıyor. Var mıdır bunun bir çözümü yoksa alet rahmetli mi oldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rahmetli olduğunu düșünmüyorum, aynı cihazın benzeri bende var sürekli internetten atıyor.
XiAoMi çOk KaLiTeli YhA (!)

Hocam güvenli değil uyarısını telefon üzerinden mi alıyorsunuz?

Peki neden oluyor bu neredeyse 6 aydır alet bende son 2 ay içerisinde böyle yapmaya başladı.
Cihazın donanımsal arızasıdır dandik üretildiğinden.
Bende aldıktan kısa süre sonra uygulamasına girmemeye bașladı, ve sürekli internetten atmaya bașladı.

Hocam bu durum genelde yavaş bağlantı olması durumunda olur. Bende TP-Link marka bir cihaz var. Bu cihazlar sinyal aktarırken hız kaybı olabilir. Diğer cihazlarla çakıştığı için bu durum olabilir. Modemi aç kapa yapın. Düzelir.

Hocam bu durum genelde yavaş bağlantı olması durumunda olur. Bende TP-Link marka bir cihaz var. Bu cihazlar sinyal aktarırken hız kaybı olabilir. Diğer cihazlarla çakıştığı için bu durum olabilir. Modemi aç kapa yapın. Düzelir.

Alet takılıyken hiç denememiştim hocam sağ olun deneyeceğim şimdi.

Geri
Yukarı