Xiaomi Mi5s Nasıldır?

Kemalettin9521

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu telefonu alacağım. Bütçem 1000-1300 TL.

1. Telefon ısınıyor mu?
  2. Telefon sağlam mı? Yere düşünce ne olur?
  3. Kamerası nasıl?
  4. Batarya kaç saatte %100 oluyor ve kaç saat yetiyor?
  5. Ses kalitesi yeterli mi?
  6. Mİ5 ile aralarında çok fark var mı? Çünkü Mİ5 bana göre daha şık gözüyor. Fakat videolarda aralarında kamera farkı çok bariz.

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Kullanıma bağlı
2- Onun hakkında kimse bir şey söyleyemez
3- İyi
4- 2 saat civarı doluyor
5- Segmentine göre yeterli
6- Ne kadar fark bulmak istediğine bağlı

Gayet alınabilecek bir cihaz. Ben Mi 5S alacaktım ancak almaya gittiğim yer kapalı olduğundan başka bir yerden Mi 5 aldım. Kesinlikle 5S'i tercih edin, işlemcisi bir tık daha iyi, aradaki o minik fiyat farkına kesinlikle değer, 5S'in kamerası cidden çok iyi. Google Pixel İle aynı kamera sensörünü kullanıyor, bakınmak istersen Pixel ile çekilmiş fotoğraflara bakabilirsin.

Gayet alınabilecek bir cihaz. Ben Mi 5S alacaktım ancak almaya gittiğim yer kapalı olduğundan başka bir yerden Mi 5 aldım. Kesinlikle 5S'i tercih edin, işlemcisi bir tık daha iyi, aradaki o minik fiyat farkına kesinlikle değer, 5S'in kamerası cidden çok iyi. Google Pixel İle aynı kamera sensörünü kullanıyor, bakınmak istersen Pixel ile çekilmiş fotoğraflara bakabilirsin.
Aynı sensör olması aynı performansı verdiğini göstermiyor Xiaomi kamera yazılımı çok kötü.

Aynı sensör olması aynı performansı verdiğini göstermiyor Xiaomi kamera yazılımı çok kötü.
Xiaomi Mi5 Prime denemiş biri olarak nasıl kamerası kötü diyorsunuz acaba. Kamerası gayet iyi fazlasıyla hem de. Mi5 Prime sevdim telefonu ama kullanırken sağlamlık hissiyati vermiyor gibi. Bazen takılma oluyor o da resetle gidiyor. Video kalitesi de gayet iyi. Tercih ederdim Mi5 Prime ama bazen takılma sorunu hoşuma gitmedi. Akışkan olabilirdi. Mi 5s nin farkı kasanın metal olması. Başka özelliklerde de fark eden şeyleri var ama onlara detaylı bakmadım. Muazzam fark yok sanırsam.

Mİ5s ısınıyor mu? Kamerası İphone 6'dan iyi galiba. Yere düşerse bir sorun olur mu? Batarya 30 dakikada şarj oluyor diye biliyorum. Peki kaç saat gider batarya? Sorularıma tam cevap bulamadım. @FurkanEmir41 @Voltran26 @Berkant Ayhan Karabudak @HasanEmir_13

Son düzenleme:
Batarya nasıl 30 dakikada şarj olsun. Hangi cihaz bunu başarıyor?

Fiyatına göre üst düzey bir amiral gemisi performansı alıcaksınız. Daha ne ister bi insan... Mi5S alıp geçin.

Diğer sorularımı cevaplar mısınız? Şimdi sipariş edicem.

Arkadaşlar zaten gerekli cevapları vermişler. Sorunlu veya çok daha iyi bir alternatifi olan bir cihazı size neden aldıralım ki!

SD 821 gayet güzel bir yonga seti. Sorun yaşayana rastlamadım ben. Ayrıca G6'da kullanılan işlemcidir kendisi. ;)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı