Xiaomi Mijia Wiha tornavida nasıldır?

112819

Kilopat
Öncelikle selam arkadaşlar. Sizlere bir sorum olacaktı ben daha önce bir sürü tornavida kullandım ve hepsinin ucu en ufak bir sıyırmada ve zorlamada ciddi anlamda dökülecek kıvama geldi. Tornavidaya falan ileride para vermekte istemiyorum aslında Xiaomi wowstick alacaktım fakat sonradan vazgeçtim onu sonraya bıraktım fiyatı çok uçmuştu. Sizce bu tornavidanın malzeme kalitesi nasıldır vidaları sıyırırken veya yalama olmuş vidaları sökerken uçları körelir mi? Cidden rahatsız olmaya başladım ve en az 100-120 lira param gitmiştir tornavidalara. Alışveriş sitelerinden incelemelerine baktım herkes çok iyi diyor fakat körelme konusunda bir şey söyleyen yok sizin düşünceleriniz nelerdir?

Ürün linki: Xiaomi Mijia Wiha 24’lü Hassas Tornavida Seti | Trendyol

Çok memnunum aşırı iyi bir ürün standart tornavidalar gibi değil. Körelme vs. de yok alabilirsiniz.
Hocam mesela sıyırmada falan uçları köreliyor mu ? Çünkü ben kullanılabilecek en kaba tornavidaları kullandım 20-30 TL'lik onların ucu bildiğiniz kıvama geliyordu :D Mesela bilgisayar kasasını veya bir dolap askısının vidalarını sıkarken hafif sıyırırsak uçları hasar görüyor mu ?

Hocam mesela sıyırmada falan uçları köreliyor mu ? Çünkü ben kullanılabilecek en kaba tornavidaları kullandım 20-30 TL'lik onların ucu bildiğiniz kıvama geliyordu :D Mesela bilgisayar kasasını veya bir dolap askısının vidalarını sıkarken hafif sıyırırsak uçları hasar görüyor mu ?
Hocam ben çok dikkatli kullanıyorum hiç sıyırmadım o yüzden bilmiyorum sıyırdıysam da haberim yoktur 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı