Xiaomi Note 10S alınır mı?

Ekranın AMOLED olması güzel fakat 60Hz olması kötü, işlemcisi çok fazla oyun oynamayacak iseniz günlük kullanım için güzel, 8.3 milimetre kalınlığı var yani birazcık kalın. 60HZ ekranı olmasa ben de alacaktım.

G95 oyun işlemcisi, rakipleri SD 720G modelinden oyunlarda daha iyi performans sunuyor G95.
720G 8MM üretim teknolojisine sahip iken G95 12MM yani daha çok güç tüketiyor gücüne göre. Ayrıca genel olarak 720G daha iyi.
1642588685928.png

Baktığımda en ucuz fiyatın 3.849 TL olduğunu görüyorum. Bu fiyata G95 seviyesinde işlemcisi olup AMOLED ekrana sahip telefon pek kalmadı. Öncelikleriniz yeterli performans ve iyi bir ekransa bence alınabilir.

720G 8MM üretim teknolojisine sahip iken G95 12MM yani daha çok güç tüketiyor gücüne göre. Ayrıca genel olarak 720G daha iyi.
Üretim mimarisine bakarak yonga değerlendirilmez. G95 modelinin daha yüksek güç tükettiğini biliyorum. Bana epeyi örnek atma. İkincisi CPU güçleri birbirine yakın. Burada aradaki farkı oluşturan GPU. G76 MP4, Adreno 618 modelinden daha güçlü bir model. Oyun performansı G95 yongasının daha iyi bu kadar.

Çok uzun saatler oyun oynama alışkanlığım yok. Hani telefonu zorlayacak oyunlar dahi oynamıyorum. Sadece müzik, günlük kullanım amacım. Poco x3 pro kamera ve ekran parlaklığı açısından üzüyor. O sebepten note 10 s tercih edeceğim.

Samsunglar LDAC codeci desteklemiyor. Yani orta düzey bir kamera bana yeter. Çok az fotoğraf çekiyorum.
Note 10 s aldım arkadaşlar teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı