Xiaomi Note 10s vs Samsung M23

uçanbilgin

Decapat
Yer
Uranüs yakınlarında
Daha fazla  
2 haftadır bunun üzerinde araştırma yapıyorum size şöyle kararsız kaldığımı açıklayacağım.
Xiaomi'de AMOLED ekran var o güzel bir artı ama AMOLED TFT LCD'ye göre ömrü daha az deniyor ben uzun gitmesini istiyorum.
Samsung'un işlemcisi daha iyi olduğu düşünülüyor bir yandan o yüzden kararsız kaldım.
Bir de Samsung'un 120Hz özelliği var o da hoşuma gidiyor.
Xiaomi'nin fiyatı 300 TL daha ucuz olmasına rağmen 2 GB daha fazla RAM'e sahip bu da Xiaomi için bir artı.
Xiaomi piyasada çok fazla övülüyor benim de etrafımda Xiaomi kullanan olmadığı için bu abartının sebebini merak ediyorum ama yüzüstü kalmak istemiyorum bu yüzden çok fazla kararsız kaldım ve sizin de görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 haftadır bunun üzerinde araştırma yapıyorum size şöyle kararsız kaldığımı açıklayacağım.
Xiaomi'de AMOLED ekran var o güzel bir artı ama AMOLED TFT LCD'ye göre ömrü daha az deniyor ben uzun gitmesini istiyorum.
Samsung'un işlemcisi daha iyi olduğu düşünülüyor bir yandan o yüzden kararsız kaldım.
Bir de Samsung'un 120Hz özelliği var o da hoşuma gidiyor.
Xiaomi'nin fiyatı 300 TL daha ucuz olmasına rağmen 2 GB daha fazla RAM'e sahip bu da Xiaomi için bir artı.
Xiaomi piyasada çok fazla övülüyor benim de etrafımda Xiaomi kullanan olmadığı için bu abartının sebebini merak ediyorum ama yüzüstü kalmak istemiyorum bu yüzden çok fazla kararsız kaldım ve sizin de görüşlerinizi bekliyorum.

Redmi Note 10s almanı tavsiye ederim.

Note 10s i PUBG iiçin alacaksan alma ama normal koşullarda Note 10s al derim.

Açıkçası ben de kararsız kalırdım bu durumda. İki telefonu da bizzat elime alıp denedim. Şahsen 120 Hz ekran keyif veriyor fazlasıyla ama kamerası ortalama bile değil bence M23'ün. Note 10S'in farkı yok, o da aynı derecede kameraya sahip ancak M23 öne geçer fakat genel olarak ikisi de aşağıda bir performans sergiliyor. İşlemci konusunda bir fikrim yok ancak iki tarafta da rahatlıkla oyunlar oynayabildim ve kasma donma yaşamadım. Yani ben cidden kendime alacak olsaydım M23 tercih ederdim. Ancak ekran kalitesine çok takıntılıysanız pek tavsiye etmiyorum M23, Note 10S daha iyi olacaktır ekran bakımından.

Yeni konular

Geri
Yukarı