Xiaomi Note 8 Pro kapandı hiçbir tepki vermiyor

SempatikPancar

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Note 8 Pro sabah kalktığımda 2-3dk kullandıktan sonra kapandı ve hiçbir tepki vermiyor ne Fastboot moduna giriyor ne de şarj simgesi geliyor sadece şarj alıyor ışığı yanıyor başka hiçbir tepki yok.

@SempatikPancar
Hocam en son telefona ne yaptınız herhangi bir işlem uyguladınız mı ve evde bilgisayar var mı? Ayrıca telefonun halini fotoğraf ile atın şarja takılıykende atın.

Hocam hiçbir şey yapmadım şu an evde değilim fotoğrafı maalesef atamıyorum ama şöyle izah edeyim telefon şarja takınca sadece ve sadece yukarıda bulan şarj oluyor ışığı yanıyor onun dışında ne ekranda tepki ne de Fastboot moduna(ekrana hiç ışık gelmiyor gri vs)

@kedy69_85 yardımlarınız için teşekkür ederim tamirciye verdim telefonu sorun şarj entegresindeymiş anlık olarak 4 Ekim 2022 de işcilik dahil 400TL ücreti varmış başına gelen arkadaşlar aşağı yukarı fikir sahibi olurlarsa ne mutlu bana.

@kedy69_85 yardımlarınız için teşekkür ederim tamirciye verdim telefonu sorun şarj entegresindeymiş anlık olarak 4 Ekim 2022 de işcilik dahil 400TL ücreti varmış başına gelen arkadaşlar aşağı yukarı fikir sahibi olurlarsa ne mutlu bana.

Maalesef sorun şarj entegresi değilmiş anakartı gitmiş cihaz çöp oldu.

Geri
Yukarı