Xiaomi Note 8 Pro nasıl?

Evet ama Note 9 gerçek cam değil, sar değeri çok yüksek, donanımı daha zayıf, çok çirkin ve kamerası daha kötü. Note 9'un hafızası ve şarjı daha iyi. AMOLED ekranlar kötü diye biliyorum. Benim abimde M51 var pek kaliteli gelmedi. Samsung A serisi de var abimde gene onda da pek iyi görmedim. Ben alıştım herhalde IPS ekrana her yerde. Gözüm alışacaksa M31 bakayım. P40 Lite nasıl bilirsiniz? Bağ kurdum resmen Huawei ile. Birde 2000 liram var üstünü taksit çekeceğim abimden. Sıkıntıya sokacak beni bu durum. Yabancı biri olsa rahat ederim. Ona muhtaç kalacağım. Öneriye açığım marka takıntım yok.
Note 9 kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ederim. Kamerası iyi ve kendisi de iyi. Oyun anlamında ise her oyunu HD grafikler ile yani oyun en fazla ne sunuyorsa onda 50 FPS oynuyorum. Alırsanız memnun olursunuz.

Note 8 Pro kullanıyorum yani kamerası çok güzel ayriyeten sarji dayanıklı oyun falanda oynatıyor ama en begendiğim özelliği kamerası.

Bu fiyata daha iyisi yok. Ek olarak Hepsiburada üzerinden alırsanız yanında Realme Band ücretsiz. :D
Gördüm evet. Bonus kartta puan olduğu için alırsam oradan alacağım.
Note 8 Pro kullanıyorum yani kamerası çok güzel ayriyeten sarji dayanıklı oyun falanda oynatıyor ama en begendiğim özelliği kamerası.
Realme 7 ile arasında kaldım.

Geri
Yukarı