Xiaomi Note 8 Pro nasıl?

SuiCast

Kilopat
2500 TL bandında telefon alacağım. Bu telefon iyi midir?

Huawei P9 Lite 2017 kullanıyorum 4 senedir. Baya alışdım bu telefon iyi değilse P40 Lite düşünüyorum ama bütçem yok o kadar. Telefon da Kamera önemli, Youtube, Müzik ve Technopat için kullanacağım. Telefondan hiç oyun oynamıyorum. Bu telefon iyi midir? 128GB SD kartım var depolama içinde.

Telefon önerecekseniz benzer kesinlikle arkası gerçek cam olmalı plastik dokunmayı istemiyorum evde beyaz eşyalardan, kapılardan, masalardan ve kasama kadar komple her şey tamperli cam.

2500 TL bandında telefon alacağım. Bu telefon iyi midir?

Huawei P9 Lite 2017 kullanıyorum 4 senedir? Bayağı alışdım bu telefon iyi değilse P40 Lite düşünüyorum ama bütçem yok o kadar. Telefon da kamera önemli, YouTube, müzik ve Technopat için kullanacağım. Telefondan hiç oyun oynamıyorum. Bu telefon iyi midir? 128 GB SD kartım var depolama içinde.

Telefon önerecekseniz benzer kesinlikle arkası gerçek cam olmalı plastik dokunmayı istemiyorum evde beyaz eşyalardan, kapılardan, masalardan ve kasama kadar komple her şey tamperli cam.

Hocam Note 8 Pro bildiğim kadarıyla mediatek bir işlemci kullanıyor 2500'den 100 lira bile arttırma fırsatınız yoksa Note 9S alın Note 8 Pro'dan daha kötü bir GPU'su var onun dışında performansları aynı ve eğer 2600'lere çıkarsanız 90 Hz ekranı olan yazılımı çok daha iyi olan Realme 7 çok güzel bir seçenek olur ama onun da kamerası kötü.

Oyun oynamayı pek sevmiyorsanız M.21-M31 de çok güzel bir tercih olur sizin için süper AMOLED'e sahip o fiyat bandında tek telefon çünkü. Performansı çok kötü değil ama Realme 7'den çok daha kötü kamerası ise daha iyi

POCO X3 NFC'yi pek önermem yazılım sıkıntıları çok fazla ama ROM atma fırsatınız varsa neden olmasın.

Hocam Note 8 Pro bildiğim kadarıyla mediatek bir işlemci kullanıyor 2500'den 100 lira bile arttırma fırsatınız yoksa Note 9S alın Note 8 Pro'dan daha kötü bir GPU'su var onun dışında performansları aynı ve eğer 2600'lere çıkarsanız 90 Hz ekranı olan yazılımı çok daha iyi olan Realme 7 çok güzel bir seçenek olur ama onun da kamerası kötü.

Oyun oynamayı pek sevmiyorsanız M.21-M31 de çok güzel bir tercih olur sizin için süper AMOLED'e sahip o fiyat bandında tek telefon çünkü. Performansı çok kötü değil ama Realme 7'den çok daha kötü kamerası ise daha iyi

POCO X3 NFC'yi pek önermem yazılım sıkıntıları çok fazla ama ROM atma fırsatınız varsa neden olmasın.

Evet ama Note 9 gerçek cam değil, sar değeri çok yüksek, donanımı daha zayıf, çok çirkin ve kamerası daha kötü. Note 9'un hafızası ve şarjı daha iyi. AMOLED ekranlar kötü diye biliyorum. Benim abimde M51 var pek kaliteli gelmedi. Samsung A serisi de var abimde gene onda da pek iyi görmedim. Ben alıştım herhalde IPS ekrana her yerde. Gözüm alışacaksa M31 bakayım. P40 Lite nasıl bilirsiniz? Bağ kurdum resmen Huawei ile. Birde 2000 liram var üstünü taksit çekeceğim abimden. Sıkıntıya sokacak beni bu durum. Yabancı biri olsa rahat ederim. Ona muhtaç kalacağım. Öneriye açığım marka takıntım yok.

Evet ama Note 9 gerçek cam değil, sar değeri çok yüksek, donanımı daha zayıf, çok çirkin ve kamerası daha kötü. Note 9'un hafızası ve şarjı daha iyi. AMOLED ekranlar kötü diye biliyorum. Benim abimde M51 var pek kaliteli gelmedi. Samsung'a serisi de var abimde gene onda da pek iyi görmedim. Ben alıştım herhalde IPS ekrana her yerde. Gözüm alışacaksa M31 bakayım. P40 Lite nasıl bilirsiniz? Bağ kurdum resmen Huawei ile. Bir de 2000 liram var üstünü taksit çekeceğim abimden. Sıkıntıya sokacak beni bu durum. Yabancı biri olsa rahat ederim. Ona muhtaç kalacağım. Öneriye açığım marka takıntım yok.

Hocam AMOLED ekranlar IPS LCD ekranlara göre çok çok daha fazla iyilerdir hatta en sonunda iPhone da pes etti AMOLED ekranlara geçti.
AMOLED ekranların hem daha iyi bir şarj kullanımı olur hem de siyahlar tam siyahdır IPS LCD ekranlarda arkadan ışık geldiğinden dolayı siyahlar bile tam siyah değildir renkler doygun gözükmez
AMOLED ekranlarda ise çok daha iyi doygun ve siyahlar saf siyah olarak gözükür.
Evde Note 9S var da süper AMOLED çok fazla telefonla karşılaştırma fırsatım oldu :)
Ama sizin kararınız bence mediatek işlemcilerden uzak durun ama ömürleri genellikle kısa oluyor

Aynı telefondan teyzemin var bizzat kullandım. Bir bakayım anlattıkları kadar güzel mi dedim aldım elime. Anlattıkları kadar güzelmiş . TCL 10L almanı da öneririm o da gayet güzel 2050 liraya 6gb ram- 48mp kamera- 2.3 Ghz işlemci- 64 gb hafıza- gibi özellikleri var bu fiyata öneririm.

Evet ama Note 9 gerçek cam değil, sar değeri çok yüksek, donanımı daha zayıf, çok çirkin ve kamerası daha kötü. Note 9'un hafızası ve şarjı daha iyi. AMOLED ekranlar kötü diye biliyorum. Benim abimde M51 var pek kaliteli gelmedi. Samsung'a serisi de var abimde gene onda da pek iyi görmedim. Ben alıştım herhalde IPS ekrana her yerde. Gözüm alışacaksa M31 bakayım. P40 Lite nasıl bilirsiniz? Bağ kurdum resmen Huawei ile. Bir de 2000 liram var üstünü taksit çekeceğim abimden. Sıkıntıya sokacak beni bu durum. Yabancı biri olsa rahat ederim. Ona muhtaç kalacağım. Öneriye açığım marka takıntım yok.

En basitinden M.21 öneri.

En basitinden M.21 öneri.

6.000mAh ve AMOLED ekran.

Yeni konular

Geri
Yukarı