Xiaomi Note 8 Pro nasıl?

Halit57

Hectopat
Daha fazla  
Mate 20 Lite'dan geçeceğim bugün. Kullanan var mı tavsiye eder misiniz? Benim için önemli olan ısınma sorunu var mı? Var diyen de çok yok diyen de çok kime inanayım, en iyisi burada kullanan arkadaşlar varsa tarafsız yorumlarını bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla ben de iphone 6'mı satıp xiaomi note 8 pro almayı planlıyorum.Araştırmalarıma göre Note 8 versiyonunda sensör sorunu olduğundan eminim. pro versiyonunda kronik bir sıkıntı mevcut değil. Mevcut telefonum satıldığı gibi bundan satın alacağım. Bence güzel seçim yapmışsınız. F/P açısından.

Arkadaşlar hafta sonu arkadaşım almıştı az önce pubg deneme fırsatım oldu yarım saate yakın. Abarttıkları gibi bişey yok ya. Isınmıyor çok ince böyle elinle ararsan geliyo oda kabul edilir yani. Arkadaşım İ Phone 7 ile oynuyordu baya ısınıyordu. Bunda bişey yok ful ayarda yağ gibi akıyo. Ben alıcam bugün 2 aylık mate 20 lite var 1600e satıyorum akşam. 2099 liraya kapalı kutu Türkiye garantili buldum onu alıcam.

Huawei Mate 20 Lite modlelinden geçilecek bir model olmadığını düşünüyorum.
Bende mate 20 lite a ısınamadım ya. P20 lite vardı taş gibiydi bu çok narin. Normale Xiaomi filan sıcak bakmıyorum ama tasarımı gerçekten çok sevdim. Göze hitap eden cihazları severim. 1.ci nedenim tasarım.

2 haftadır kullanıyorum. Telefondan çok anlayan biri değilim fakat performansından gayet memnunum. Kamerası çok hoş. Pubg, Call Of Duty gibi oyunları 4,5 oyun üst üste oynadım ısınma standarttır diye tahmin ediyorum çünkü eli yakacak kadar bi ısınma olmadı. Şarjı da normal kullanımda 2 gün rahatça gidiyor yüzde otuz civarı iken takıyorum yoksa 3 gün gidecek :). Kısacası telefondan ne bekliyorsunuz, ihtiyaçlarınız neler bilemiyorum fakat kullanıcısı olarak beni çok memnun etti tavsiye ederim. Bütçeniz varsa 128 GB olanı alın ben 64 aldım pişmanım :).

Tabii ki Note 8 Pro çok daha iyi bir cihaz ama ben gerek duymuyorum.

Aslından P20 Lite olan birinin Mate 20 Lite modeline geçmesine gerek yok aslında sanırım siz telefon değiştirmeyi seviyorsunuz.

Note 8 Pro alın deneyin 🙂
Aynen seviyorum aldığım cihazları saysam zamanım yetmez. Değişiklik seviyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı