Xiaomi Poco F3 Global versiyon alınmalı mı?

Bütçe
4000
Eğer sürüm 12.09 değilse 12.06 ise sakın alma Firmware atmayı bilmiyorsan kafayı yersin 12.06 o kadar bozuk bir sürüm ki anlatamam durduk yere çökmeler aşırı ısınmalar Wi-Fi'nin kendi kafasına göre açılıp kapanması 12.09 eu sürümünü yükledim anca geldi kendine.

Telefonun direk açılış sürümünün 12.09 olması gerektiğini söylüyorsun sanırım. Peki 12.06 olupta aldıktan sonra yeni gelen 12.5 güncellemesi yapsam bi sıkıntı olur mu?

2 Bin tl olan pasaport imei si atmayı düşünmüyorum o kadar para vericeksem yurtiçi telefon alırdım direk 😌
Hocam onu söylemek için dedim zaten bu telefonlara atılmıyor IMEI sizin dediğiniz yöntemle, simlerinde RSA kilidi var. Önceden bi tane simde vardı şimdi 2 sim yaptı Xiaomi, Mi 11'den sonra. Öyle alacaksanız POCO F2 Pro öneririm. Kayıtlı satıyorum diyenler dolandırıcı.

Hocam onu söylemek için dedim zaten bu telefonlara atılmıyor IMEI sizin dediğiniz yöntemle, simlerinde RSA kilidi var. Önceden bi tane simde vardı şimdi 2 sim yaptı Xiaomi, Mi 11'den sonra. Öyle alacaksanız POCO F2 Pro öneririm. Kayıtlı satıyorum diyenler dolandırıcı.
RSA kilidinin f3 te olduğunu bilmiyorum. Aydınlatma için teşekkür ederim. Fakat bir yöntem daha varmış. 4+4 bittikten sonra hattını e-Sim'e çevirip tekrar devam edebiliyormuşun. Herhangi bir bilgin var mı bu konuda ?

Yeni konular

Geri
Yukarı