Xiaomi Poco serisi nasıldır?

Ders, yt, int kullanımında büyük ihtimalle midenizi bulandırır POCO serisi.

Hocam bence mide bulandıracak bir durum yok.
Yazılım olarak 12.5'a güncellenebiliyor ve pek sorun yaşatmıyor.
Note 8 Pro'dan geçti bir arkadaşım ve memnun.
Oyun odaklı arıyordu oda ve o kadar memnun kaldı ki abisine bir tane daha alacak.
Ekran olarak da gerçek 120 Hz ve 450 nits o kadar kötü değil.
İyi değil ama X3 Pro çöp ya dedirtecek kadar da değil.

Tek sıkıntı cihaz o kadar ağır ve kalın ki arkadaşım işe götürmek için ayrı bir cihaz almak zorunda kaldı.

Oyun odaklı arıyordu oda ve o kadar memnun kaldı ki abisine bir tane daha alacak.

Tek sıkıntı cihaz o kadar ağır ve kalın ki arkadaşım işe götürmek için ayrı bir cihaz almak zorunda kaldı.

X3 Pro'ya çöp demedim, çöp diyememde zaten öyle bir telefona.
Sadece Xiaomi'nin yazılım konusundaki kötü şöhreti malum + olarak kullanımının büyük bir kısmında oyun oynamayan kişilerin ekranın IPS LCD olması, kameranın muadillerine göre azımsanamayacak kadar kötü olması gibi durumlar sebebiyle memnun kalmayabileceğini söyledim.
Tabiikide bu benim cihazı kullanmadan araştırmalar ve internet üzerindeki kullanıcıların yaptığı yorumlara dayanarak söylediğim şeyler.
Kullanan kişilerin düşünceleri, deneyimleri farklı olabilir elbette.

X3 Pro'ya çöp demedim, çöp diyememde zaten öyle bir telefona.
Sadece Xiaomi'nin yazılım konusundaki kötü şöhreti malum + olarak kullanımının büyük bir kısmında oyun oynamayan kişilerin ekranın IPS LCD olması, kameranın muadillerine göre azımsanamayacak kadar kötü olması gibi durumlar sebebiyle memnun kalmayabileceğini söyledim.
Tabiikide bu benim cihazı kullanmadan araştırmalar ve internet üzerindeki kullanıcıların yaptığı yorumlara dayanarak söylediğim şeyler.
Kullanan kişilerin düşünceleri, deneyimleri farklı olabilir elbette.

Hocam birazcık yanlış demişim.
Ekran konusunda çöp demek doğru olmaz demem daha doğru olur :D

Hocam Note 9S kullanıyorum ve gayet memnunum kamerasından.
Kendi cihazımda da 450 nits IPS LCD bir ekran var ve beni hiç üzmedi.
X3 Pro'nun kamerası gerçekten rezalet ama bu her model için geçerli değil.
X3 NFC'nin mesela gayet iyi bir kamerası vardır.
Yazılım olarak da dediğim gibi arkadaşım çok az sorun çıkartan Note 8 Pro'dan geçmesine rağmen memnun.

3 saat boyunca bende inceledim ve kaynak tüketimi, uygulama sayısı her şey gayet düzgün.
Hiçbir yazılımsal sorunla karşılaşmadım ama pek de kullanmadım zaten.

Oyun odaklı aramıyorsa ama yene de çok kötü olur ama.

Genellikle performansa önem veren bir ser.

Aynen öyle tasarım ve kalınlık olarak kaba olduğunu düşünüyorum özellikleri de harika ama hala şüphelerim var sonuçta en az 4 yıl kullanacağım çoğu kişi Xiaomi telefonların bir süre sonra arayüzün kastığını söylüyor bende herkes gibi kasan telefonlardan hoşlanmıyorum şu anki telefonum kastığından hep PC ile takılıyorum maalesef.

Aynen öyle tasarım ve kalınlık olarak kaba olduğunu düşünüyorum özellikleri de harika ama hala şüphelerim var sonuçta en az 4 yıl kullanacağım çoğu kişi Xiaomi telefonların bir süre sonra arayüzün kastığını söylüyor bende herkes gibi kasan telefonlardan hoşlanmıyorum şu anki telefonum kastığından hep PC ile takılıyorum maalesef.

Hocam garanti veremem MIUI bu sonuçta öyle bir şey yapabilir :D

ROM atarsanız kafanız rahat olur ama atmam derseniz A52 alabilirsiniz.

Eğer Xiaomi tarafından planlı eskitme güncellemesi gelmez ise o telefon kolay kolay kasmaya başlayacak bir telefon değil kesinlikle. Sizi çok rahat 4 yıl götürür diye tahmin ediyorum 😃

Merhaba, Xiaomi Poco serisini her yerde duymaya başladım. Bir taraf alın diyor ama bir taraf almayın diyor. Şimdilik satın almayacağım ama ileride işime yarayabilir diye düşünüyorum. Hem uygun fiyatlı hem de oyun için ideal olduğunu düşünüyorum. Kısaca nasıl bir telefon, sizin görüşleriniz neler?
X3 NFC kullanıyorum, bir sıkıntım yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı