Xiaomi POCO X3 ekran kasıyor

kasatura2626

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonu 1 ay önce aldım fakat bir kasma var, aslında kasma da denilemez monitörünüzün tazeleme hızı kaldırmaz ve kasar ya öyle bir şey oluyor. Ama mesela telefonu yeniden başlatınca bu gidiyor ama bir süre sonra tekrar oluyor tekrar başlatınca tekrar düzeliyor. Kullanan ve bu sorunu yaşayan var mı ya da sebebini bilen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar telefonu 1 ay önce aldım fakat bir kasma var, aslında kasma da denilemez monitörünüzün tazeleme hızı kaldırmaz ve kasar ya öyle bir şey oluyor. Ama mesela telefonu yeniden başlatınca bu gidiyor ama bir süre sonra tekrar oluyor tekrar başlatınca tekrar düzeliyor. Kullanan ve bu sorunu yaşayan var mı ya da sebebini bilen?
Dostum ondan değil arka planda çalışan hepsini kapattığımda da aynı sorunu yaşıyorum :(

Donanımsal dicem fakat yeniden başlat yapınca düzeliyor diyorsun. MIUI kaynaklı bence. Başka forumları da incelemek gerekiyor bu sorun ile ilgili.

Bazen bende de oluyor o kasma dediginiz olay. Aslında kasmıyorda 120 hz e alışınca kasıyor gibi geliyor hafif kapatıp açılınca düzeliyor.

Bazen bende de oluyor o kasma dediginiz olay. Aslında kasmıyorda 120 hz e alışınca kasıyor gibi geliyor hafif kapatıp açılınca düzeliyor.
Evet evet hz ile alakası var bende öyle düşünüyorum.
Güncelleme bekleyiniz. Pek bir çözümü yok. Garantiye yollayabilirsiniz yeni cihaz sonuçta.
Aslında istiyorumda donanımsal bişey olduğu için göndermek istemiyorum çünkü baya insanda varmış bu problem hatta şuan bi arkadaş daha yazdı bu açtığım konunun altına aynı sorununun kendisinde de olduğunu.

Dediğiniz gibi göz alışması ile alakalıysa arkadaşın sorunu da, o zaman problem yoktur. Fakat bariz bir kasma, takılma, donma, yavaşlama var ise bu farklı

Geri
Yukarı