Xiaomi Pro 2'de teker az dönüyor

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Cihazı 1 sene önce aldım 350km kullandım. Sadece teker değiştirdim. Aşağıya linklerini bırakacağım. İlk olarak gidondan gıcırtı sesi geliyor ileri geri yapınca yoldayken sinirimi bozuyor. Gidon titreşim damperi aldım ufacık araya koyuyoruz hala aynı vidasını sıkıyorum gevşeltiyorum hala aynı ne yapmam gerekli?
İkinci olarak internette teker boştayken elle çevirince bisiklet lastiği gibi bayağı dönmesi gerekiyormuş. Ben çevirince 1 tur atıp duruyor motor da ses veriyor vuu diye :D bir şey yapmam gerekli mi servis vs. yoksa cihazda bir sıkıntı yok mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de var aynısından. Benimki de 250km'de. Az önce sen deyince çevirdim tekerleğini, benimki de öyle bisiklet lastiği gibi dönmüyor. Normal yani. Gidon konusuna gelirsek hiçbir fikrim yok. Katlama mekanizmasındaki vidaya bakar mısın gevşek mi?

Hocam ben ürünü Pro modelinin Türkiyeye geldiği günden beri takip ediyorum. Rejeneratif frenleme olayı yüzünden tekerin az dönmesi normal. Yazılım yapılırsa "motor freni" olarak da geçen olay kaldırılabiliyor ve diyelim 30-35 ile gidiyorken gazı bırakınca bile akıp gidebiliyorsunuz. Sorumluluk almıyorum, yazılım yapmak garanti kapsamı dışına çıkarır.

Edit: Yürürken kendiniz iterseniz hem scooterin açık olması hem de 5KM/H hızın üstünde yürütüyor olmanız gerekir aksi takdirde motor freni bu şekilde hissettirmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı