Xiaomi Redmi 5 Plus Alınır mı?

Cnr_als

Hectopat
LG G5 telefonum vardı. Onun ekranı kırıldığı için Xiaomi Redmi 5 Plus markasını almaya karar verdim. Sizce nasıl bir marka? Güvenli mi? Turkcell hatlarda sorun çıkar mı? 4.5 G uyumlu mu? Bilgili olan arkadaşların mesajlarını bekliyorum.

Detaylıca bu linkten inceleyebilirsin bence fiyatının hakkını verir.
Xiaomi Redmi 5 Plus
Peki hepsiburadadan alsam bir sıkıntı olur mu? Bakın fotoğrafı
Screenshot_2018-12-15-21-32-19-1.png

Hepsiburadadan alabilir miyim? Güvenli mi? Siz nereden aldınız acaba?

Hepsiburadadan alabilir miyim? Güvenli mi? Siz nereden aldınız acaba?
HepsiBurada' dan aldım. KVK ya da Xiomi Türkiye Garantili olanlardan alın. İthalatçı garantiliden şikayet duymuştum daha önce. Eğer oturduğunuz şehirde KVK bayiisi var ise KVK' lı alın.

HepsiBurada' dan aldım. KVK ya da Xiomi Türkiye Garantili olanlardan alın. İthalatçı garantiliden şikayet duymuştum daha önce. Eğer oturduğunuz şehirde KVK bayiisi var ise KVK' lı alın.
Yani attığım fotoğraftakinden almamalı mıyım? Siz aldığınız link atar mısınız? Neden bu kadar acele ediyorum çünkü birşey yapamıyorum telefonum kırık olduğu için. Ailemin telefonundan yazıyorum.

Yani attığım fotoğraftakinden almamalı mıyım? Siz aldığınız link atar mısınız? Neden bu kadar acele ediyorum çünkü birşey yapamıyorum telefonum kırık olduğu için. Ailemin telefonundan yazıyorum.
Yani attığım fotoğraftakinden almamalı mıyım? Siz aldığınız link atar mısınız?
Screenshot_2018-12-15-22-15-21-1.png

Peki. Bunların hepsini unuttuk diyelim. Benim attığım fotoğraftaki alınabilir mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı